سر خط خبرها:

اعضای مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان بوشهر انتخاب شدند + اسامی و تعداد آرا

فکرشهر: دومین دوره انتخابات مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان بوشهر با حضور 20 سمن فعال استان، برگزار شد.

به گزارش فکرشهر، مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در این آیین گفت: در دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به حضور موثر جوانان شده و در این امر با عنایت استاندار بوشهر در پست های مدیریتی استان از جوانان نیز استفاده شده است.

احمد بهروزیان فرد افزود: تمامی خانه های جوانان پیش از این در اختیار حوزه جوانان نبود که با تلاش انجام شده تمامی خانه های جوانان در اغلب شهرستان های استان در اختیار جوانان قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: در تمای شهرستان های استان در سال گذشته خانه جوانان احداث شده و در نظر داریم با تامین اعتبارات لازم خانه جوانی نیز هرچه زودتر در مرکز استان احداث نمائیم. همچنین اضافه کردند، اعضای مجمع سازمان های مردم نهاد مطالبه گری را سر لوحه کار خود قرار دهند و در این زمینه مطالبات جوانان استان را از مدیران استانی و در سطح ملی از حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان پیگیری کنند.

بر اساس این گزارش، در این آیین 20 سمن فعال جوانان استان  حضور داشتند که از بین 11 نفر کاندیدای اعضای مجمع در پایان سعید اسماعیلی از کانون توسعه گران از  دشتستان  با ۳۳ رای، محمدحسن کاکی زاده از کانون معماران نو اندیش جنوب از بوشهر با ۲۹ رای ، روح اله سلیمی فر از کانون همیاران جوان کار آفرین از دشتستان با ۲۷ رای، نجمه رویین تن از کانون پژوهشگران جوان از دشتستان با  ۲۵ رای، فردین محمدی از کانون توسعه گران از  دشتستان با ۲۴ رای، محمد حیاتی از کانون همیاران جوان دشتستان با  ۲۳ رای  و حجت اله بهره ور از انجمن پویندکان علم نوین از دشتستان با  ۲۱ رای به عنوان اعضای اصلی و مدینه درویشی از کانون افق فردای دانش از  تنگستان با ۱۳ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

دیدگاه‌ها

جعفری

درود بر دشتستان و جوانان پویای سمنهای جوانان آن و درود بر همیاران و توسعه گران افتخار افرینان دشتستان.

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید