سر خط خبرها:

شرایط مطلوبی برای برگزاری انتخابات در جنوب استان بوشهر فراهم است

فکرشهر: فرماندار شهرستان کنگان با اشاره به آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات گفت: شرایط مطلوبی برای برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه فراهم است.

به گزارش فکرشهر، سید علی پاک‌نژاد در حاشیه بازدید از ‌روند ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کنگان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: ثبت نام نامزدهای مجلس یازدهم در این حوزه انتخابیه از امروز دهم آذرماه همزمان با سراسر کشور در حوزه انتخابیه کنگان آغاز خواهد شد.

وی اظهار داشت: ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح روز دهم آذرماه جاری با دستور وزیر کشور آغاز شد و به مدت یک هفته نیز ادامه دارد.

فرماندار شهرستان کنگان افزود: کار ثبت‌نام در فقط در فرمانداری کنگان مرکز حوزه انتخابیه چهار شهرستان کنگان، دیر، جم و عسلویه انجام می‌شود.

پاک‌نژاد تصریح کرد: در انتخابات برای اجرای قانون با کسی تعارف نداریم و با تخلفات برخورد می‌کنیم، در عین توصیه به نشاط برگزاری انتخابات پرشور در چارچوب قانون مد نظر ما است.

فرماندار شهرستان کنگان گفت: ستاد انتخاباتی به منظور تکریم داوطلبان تشکیل می‌شود و با تشکیل ستاد سعی می‌کنیم رسمیت انتخابات را رقم بزنیم.

پاک‌نژاد گفت: منشور اخلاقی داوطلبین تهیه شده و در ستاد انتخاباتی قرار داده شده است و تلاش می‌کنیم با رعایت حریم قانونی در خدمت داوطلبان باشیم.

وی اظهار داشت: نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌توانند از طریق مرکز حوزه انتخابی خود و یا از طریق وزارت کشور در مدت زمان تعیین شده ثبت‌نام کنند و متقاضیان خارج از کشور نیز باید ثبت‌نام خود را از طریق سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی انجام دهند.

پاک‌نژاد خاطرنشان کرد: به‌هیچ‌وجه مرعوب هیچ جریانی نمی‌شویم، همچنین از نظر امنیتی، تجهیزات و مسائل اجرایی مشکلی وجود ندارد و با تجهیزات کامل آمادگی برگزاری انتخابات را در حوزه های انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه را داریم.

دیدگاه خود را بنویسید