سر خط خبرها:

کمیته‌ حقوقی ستاد انتخابات دیلم تخلفات را مستندسازی کند

فکرشهر: فرماندار دیلم گفت: کمیته‌ حقوقی ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان تمامی تخلفات را ثبت، تذکر و مستندسازی کند.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، عبدالامیر قاسمی روز چهارشنبه در نشست با اعضای کمیته‌  ستاد انتخابات این شهرستان افزود: کمیته‌های ۶ گانه ستاد انتخابات باید همه برنامه، عملکرد و نشست‌های برگزار شده خود را گزارش و بصورت مستند ارایه دهند.

وی اظهار داشت: همه عوامل و دست اندرکاران اعم از هیات‌های اجرایی، نظارت و بازرسی برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و با  مشارکت حداکثری مردم  تلاش و افتخاری دیگر برای کشور در این عرصه مهم رقم بزنند.

فرماندار دیلم با بیان اینکه امنیت، سلامت و شفافیت وظیفه اصلی مجریان امر برگزاری انتخابات است،  گفت: شعار محوری انتخابات این دوره بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب و براساس اصل قانون‌مداری و بی‌طرفی است.

قاسمی اظهار داشت: ستاد انتخابات دیلم  پیشرو در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله است و در این ارتباط  به‌عنوان  اولین شهرستان لیست هیات اجرایی خود را تهیه و  شورای نگهبان آن را تائید کرد.

رئیس ستاد انتخابات دیلم تاکید کرد: همه مسئولان، دست‌اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات باید به وظایف خود در عین بی‌طرفی و قانون‌مداری عمل کنند.

وی گفت:  صیانت از آرای عمومی باید سرلوحه کاری مجریان انتخابات قرار گیرد و هرگونه اشتباه و کوتاهی در امر برگزاری این رویداد مهم و سرنوشت ساز کشور نابخشودنی است.

در این نشست احکام اعضای کمیته‌های ۶ گانه اعطا و محمدباقر  گله‌گیر معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری به عنوان جانشین ستاد انتخابات، محمد طاهری معاون برنامه‌ریزی و عمرانی رئیس هیات بازرسی، امین خلیجی کارشناس ستاد انتخابات، مصطفی خادمی کمیته پشتیبانی، حمدالله  یوسفی حراست، مجتبی خادمی فناوری اطلاعات، حلیمه پسنده کمیته حقوقی و محسن صادقی آزاد کمیته اطلاع رسانی معرفی شدند.

یازدهمین دوره انتخابات مجبس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان روز جمعه دوم اسفند امسال برگزار می‌شود.

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قرار دارد.

دیدگاه خود را بنویسید