سر خط خبرها:
اختصاصی فکرشهر:

سرمربی تیم والیبال خلیج فارس دشتستان استعفا داد+ جزییات

فکرشهر – محمد محمدزاده فرد: چهار روز پیش بود که خبر احتمال انصراف باشگاه ستارگان دشتستان از رقابت های لیگ برتر هندبال طی بیانیه ای اعلام شد؛ حالا خبر استعفای سرمربی تیم والیبال خلیج فارس دشتستان که در رقابت های لیگ دسته اول والیبال کشور حضور پیدا کرده، به گوش می رسد...

فکرشهر – محمد محمدزاده فرد: چهار روز پیش بود که خبر احتمال انصراف باشگاه ستارگان دشتستان از رقابت های لیگ برتر هندبال طی بیانیه ای اعلام شد؛ حالا خبر استعفای سرمربی تیم والیبال خلیج فارس دشتستان که در رقابت های لیگ دسته اول والیبال کشور حضور پیدا کرده، به گوش می رسد.

به گزارش فکرشهر، پس از سال ها دوری والیبال شهرستان دشتستان از رقابت های مهم، چندی پیش خبری مبنی بر گرفتن امتیاز برای تیم خلیج فارس برای حضور در رقابت های لیگ دسته اول کشور منتشر شد.

امروز یکشنبه 17 آذرماه و تنها دو هفته پس از شروع رقابت های والیبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، خبر به پایگاه خبری تحلیلی «فکرشهر» رسید که سرمربی تیم خلیج فارس دشتستان از سمت خود کناره گیری کرده است.

سرمربی تیم والیبال خلیج فارس دشتستان در گفت و گو با «فکرشهر» درباره صحت خبر استعفا و دلایل آن گفت: چند ماه پیش جلسه ای با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و رییس آن اداره در دشتستان، اعضای شورای اسلامی شهر برازجان، هیات والیبال استان و اعضای باشگاه برگزار شد.

سیدعباس امیری ادامه داد: در آن جلسه توافق شد هزینه چند صد میلیونی حضور این تیم در رقابت های لیگ دسته اول کشور بین مدیریت تیم و جذب اسپانسر، اداره کل ورزش و جوانان و شورای اسلامی شهر تقسیم شود و با این قول وارد رقابت ها شدیم.

وی اضافه کرد: از تقسیم بندی که برای تامین هزینه ها انجام شد، تیم و اسپانسر تقریبا به تعهدات خود عمل کرده اند و از طرف شورای شهر برازجان نیز کمک هایی صورت گرفته اما اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان و هیات والیبال استان بوشهر اقدامی برای این تیم انجام نداده اند.

میری افزود: دو هفته از رقابت ها گذشته و ما با مشکلات مالی فراوانی روبرو بوده و دست و پنجه نرم می کنیم که اوج آن را امروز شاهد هستیم.

سرمربی تیم والیبال خلیج فارس دشتستان ادامه داد: امروز تیم ما برای سومین دیدار خود راهی تهران شده تا دیدار خود را برگزار کند اما از 18 بازیکنی که باید اعزام می شد ما تنها توانستیم با مشکلات فراوان تنها 9 بازیکن برای این مسابقه اعزام کنیم.

امیری افزود: حال و روز ورزش همانطور که همگان اطلاع دارند اصلا مناسب نیست و از رشته های تیمی، فوتبال شهرستان نابود شده، هندبال بر روی ویلچر نشسته و والیبال نوپا هم به دلیل بدقولی مسوولین ورزشی به مرحله انحلال رسیده است.

وی اضافه کرد: ما سه بازی خارج از خانه داریم که یکی فردا، بازی بعدی روز جمعه همین هفته و دیدار سوم روز یکشنبه هفته آینده است و نیاز مبرم به پول و عملی شدن وعده مسوولین احساس می شود.

امیری درباره حمایت مالی هیات های والیبال سایر استان ها به تیم های شرکت کننده، گفت: در دو بازی گذشته که با تیم های آمل و کرج داشتیم مسوولین این تیم اعلام کردند که هر کدام حدود 200 میلیون تومان کمک مالی از طرف هیات والیبال استان خود دریافت کرده اند اما دریافتی ما از هیات والیبال استان بوشهر صفر ریال بوده است.

وی ادامه داد: ما 6 بازیکن غیربومی در اختیار گرفته ایم که در این بین سه نفر عضو تیم ملی جوانان و نوجوانان هستند و بازیکنان لیگ برتری به حساب می آیند.

امیری در پایان گفت: جمعیت حاضر در سالن برای دیدن اولین دیدار، نشان دهنده علاقه مردم دشتستان و علی الخصوص شهر برازجان به رشته والیبال بود و انتظار می رود مسوولین ورزشی و غیرورزشی شهرستان هر چه زودتر نسبت به رفع مشکلات این باشگاه اقدام کنند.
 

دیدگاه‌ها

حق گو

اکثر صحبت های ایشون دروغه و نه تربیت بدنی قول پول داده و نه هیات والیبال استان

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید