سر خط خبرها:

برگزاری اردوی تیم ملی زیر ۱۳ سال فوتبال ایران در جم

فکرشهر: مدیر تیم ملی فوتبال زیر ۱۳ سال ایران از برگزاری اردوی این تیم به مدت چهار روز در شهرستان جم خبر داد.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، محمد اسدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی ایران در شهرستان جم اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده با فدراسیون فوتبال ایران، مقرر شد اردوی تیم ملی زیر 13 سال ایران در شهرستان جم برگزار شود.

اسدی با بیان اینکه اردوی انتخابی تیم ملی زیر 13 سال ایران در جنوب کشور در جم برگزار می‌شود افزود: این اردو با شرکت بازیکنان انتخابی از استان‌های نیمه جنوبی کشور در شهر جم انجام می‌شود و از میان آنان نفرات اصلی تیم ملی انتخاب می‌شوند.

مدیر تیم ملی فوتبال زیر 13 سال ایران خاطرنشان کرد: در این اردو تعداد 31 نفر از استان‌های اصفهان، بوشهر، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، کیش، فارس، سیستان و بلوچستان، ایلام و خوزستان حضور دارند.

اسدی با اشاره به پتانسیل‌های بالای شهرستان جم در برگزاری اردوهای تیم‌های ملی تصریح کرد: جم به‌واسطه هوای مطبوع پاییزی، امکانات رفاهی و ورزشی که در استان دارا است می‌تواند میزبان اردوهای سایر رده‌های تیم ملی فوتبال باشد و امیدواریم در آینده ظرفیت‌های شهرستان به خوبی بهره‌برداری شود.

رئیس هیئت فوتبال جم خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری یک اردوی 4 روزه در جم در حال انجام است و از 16 تا 19 دی‌ماه این اردو به میزبانی شهرستان جم برگزار می‌شود.

وی در پایان بیان کرد: برنامه‌های متنوعی برای بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی در این 4 روز پیش‌بینی شده است و تمام تلاش خود را به‌کار بگیریم تا میزبان شایسته‌ای برای سرمایه‌های آینده تیم ملی بزرگسالان ایران باشیم.

دیدگاه خود را بنویسید