سر خط خبرها:
با پیگیری های «فکرشهر» و پس از انتشار دو گزارش انجام شد؛

نشستی با مسوولان گازی برای شهروندان خارگی + عکس

فکرشهر: پس از انتشار دو گزارش با موضوعات قطعی 4 روزه گاز در خارگ بر اثر بارندگی و نبود لوله کشی گاز شهری در این جزیره که مشکلات بسیاری را برای اهالی شاهرگ حیاتی کشور ـ جزیره خارگ ـ ایجاد کرده است، مسوولین گازی مربوطه بالاخره دست به کار شده اند و به نظر می رسد در جلسه ای که با شهردار و شورای اسلامی خارگ داشته اند، سعی کرده اند مشکلات مربوط به این موضوع را بررسی کنند تا شاید برای رفع آن اقدام نمایند...

فکرشهر: پس از انتشار دو گزارش با موضوعات قطعی 4 روزه گاز در خارگ بر اثر بارندگی و نبود لوله کشی گاز شهری در این جزیره که مشکلات بسیاری را برای اهالی شاهرگ حیاتی کشور ـ جزیره خارگ ـ ایجاد کرده است، مسوولین گازی مربوطه بالاخره دست به کار شده اند و به نظر می رسد در جلسه ای که با شهردار و شورای اسلامی خارگ داشته اند، سعی کرده اند مشکلات مربوط به این موضوع را بررسی کنند تا شاید برای رفع آن اقدام نمایند.

به گزارش «فکرشهر»، این جلسه با حضور برخی شهردار و برخی شوراییان خارگ و مدیران شرکت پرسی ایران گاز که مسوول توزیع سیلندر گاز در خارگ هستند، برگزار شده است و نمایندگان این شرکت گازی، قول داده اند خدمات رسانی در این جزیره را بهبود ببخشند.

بهروز خواجه ـ رییس شورای اسلامی شهر ـ در این نشست به تشریح مسائل و مشکلات خدمات دهی به شهروندان پرداخت و عنوان کرد: متاسفانه علیرغم اینکه جزیره خارگ از مراکز انرژی ایران محسوب می شود اما مردم جزیره از دیرباز از مشکل عدم وجود ساز و کار مناسب جهت گازرسانی مطلوب رنج می برده اند که اخیرا نیز مشکلات متعددی که عمدتا از عدم دغدغه مندی متولی فعلی توزیع کپسول ها ناشی می شود، معیشت و رفاه شهروندان را مختل کرده است. بنا بر مصوبات جلسه شورای اداری که با تاکید بخشدار محترم نیز همراه بود و همچنین طرح امنیتی جزیره مبنی بر سپردن مشاغل خدماتی به بومیان و همچنین اهمیت اشتغالزایی در جزیره، امید داریم این مهم مورد توجه ویژه مسوولین امر در این حوزه نیز باشد تا با سپردن آن به بومیان جزیره که نگاه دغدغه مندانه تری نسبت به رفاه همشهریان خود دارند، شاهد بهبود وضعیت خدمت رسانی در این حوزه مهم باشیم.

عبدالحمید صفایی ـ شهردار خارگ ـ نیز در این جلسه، با تاکید بر اهمیت بهبود بستر خدمت رسانی به شهروندان اذعان داشت: باور ما بر این است که مردم جزیره خارگ در همه ابعاد خصوصا ابعاد معیشتی، لایق بهترین ها هستند و یقینا خدمتگزاری به ایشان امری مقدس است. ما نیز به عنوان خدمتگزاران مردم بر خود وظیفه می دانیم تا مشکلات مردم را تا حصول نتیجه پیگیری کنیم و رضایتمندی مردم صبور خارگ را فراهم سازیم. متاسفانه مشکلات گازرسانی به شهروندان دشواری های فراوانی را برای ایشان فراهم ساخته است که انتظار ما این است با نگاه و توجه خاص و ویژه این مشکل در اسرع وقت حل شود.

مهدی بخشی ـ دبیر شورای اسلامی خارگ ـ  نیز با بیان مطالبه شهروندان در خصوص پیگیری بهبود وضعیت گازرسانی به ایشان عنوان کرد: متاسفانه علی رغم جایگاه ویژه جزیره خارگ اما مردم این شهر با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند. دیدگاه نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر و شهرداری بر این است تا با بهره گیری از همه ظرفیت ها و توانمندی ها این مشکلات مرتفع شود که در این خصوص خواستار نگاه ویژه و پیگیری متولیان امر هستیم.

به نوشته روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی خارگ، در ادامه این جلسه نمایندگان شرکت پرسی ایران گاز نیز به طرح مسائل مختلف خدمت گازرسانی در جزیره خارگ پرداختند و ابراز امیدواری کردند تا با درنظرگیری جوانب گوناگون این امر توسط مسوولین تصمیم گیرنده در این شرکت، بستر خدمت رسانی بهبود یافته به بهترین شیوه ممکن صورت پذیرد.

دیدگاه خود را بنویسید