سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»/ در جلسه شورای اداری دشتستان با حضور مدیرکل بازرسی استاندار عنوان شد:

از امکانات دولتی به هیچ وجه برای کاندیداها استفاده نشود/ هیچ مدیرکلی بدون اجازه بخشداران به بخش ها وارد نشود/ باید در کمترین زمان و بهترین کیفیت به مردم خدمت کرد + تصاویر

فکرشهر – محمد محمدزاده فرد: سرپرست فرمانداری دشتستان گفت: از ظرفیت ها و امکانات دولتی به هیچ وجه برای هیچکدام از کاندیداها نباید استفاده شود و ما باید به حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان احترام گذاشته و آن را رعایت کنیم...

فکرشهر – محمد محمدزاده فرد: سرپرست فرمانداری دشتستان گفت: از ظرفیت ها و امکانات دولتی به هیچ وجه برای هیچکدام از کاندیداها نباید استفاده شود و ما باید به حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان احترام گذاشته و آن را رعایت کنیم.

به گزارش فکرشهر، فتح اله نوروزی این حرف ها را در جلسه شورای اداری شهرستان دشتستان ظهر شنبه ۲۱ دی ماه ۱۳۹۸ با حضور مسوولین شهرستان و مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر در برازجان برگزار شد، عنوان کرد.

نوروزی به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه اشاره و اضافه کرد: باید با عملکردمان مردم را راضی به حضور و شرکت در انتخابات کرده و پای صندوق رای بیاوریم.

سرپرست فرمانداری دشتستان افزود: در سطح شهرستان ۴۹ نفر ثبت نامی برای انتخابات مجلس داشتیم که تاکنون سه نفر از آن ها انصراف داده اند و امسال انتخابات دشتستان را در ۱۷۲ شعبه اخذ رای برگزار خواهیم کرد.

سرپرست فرمانداری بزرگترین شهرستان استان بوشهر ادامه داد: نکته ای را به مدیران متذکر می شوم و امیدوارم که دیگر نیاز به تکرار نداشته باشد و آن این است که هر مدیر یا مدیرکلی می خواهد وارد یکی از بخش های دشتستان شود، باید با بخشداران هماهنگ کند.

نوروزی اضافه کرد: شاید بپذیرم که مدیرکلی وارد شهرستان شود و من اطلاع نداشته باشم، اما ورود بدون هماهنگی مدیری به بخش  را اصلا نمی پذیرم.

وی در ادامه ضمن عرض تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی زنجیره مقاومت را در منطقه ایجاد کرده بود که همین موضوع باعث ترس دشمن شد.

فتح اله نوروزی ادامه داد: در روزهای اخیر شاهد اقدامات خوبی بودیم که از آن‌ها می‌توان به حضور پرشور و گسترده مردم در تشییع جنازه شهید سلیمانی و همرزمانش، تصویب خروج نیروهای آمریکایی از عراق توسط پارلمان آن کشور، حمله بسیار خوب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه های آمریکا در منطقه، طرح سه فوریتی مجلس شورای اسلامی و تصویب گام پنجم برجام اشاره کرد.

وی افزود: قابل اعتماد بودن، قضاوت درست، ثبات و استواری در کلام و عمل، بکارگیری خلاقیت و پندگیری از اشتباهات گذشته، کوشا بودن در رفع مشکلات، با وجدان کار کردن، حس مسوولیت داشتن، انظباط داشتن در امور و استفاده از فرصت ها از جمله نکاتی است که مدیران باید داشته و رعایت کنند.

وی ادامه داد: همه مدیران باید در جلساتی که مورد نیاز است، حضور داشته باشند و همچنین مدیران باید با شوراهای شهر و روستا همراهی و همکاری داشته باشند و شوراها نیز به مدیران کمک کنند تا شاهد پیشرفت بیشتر شهرستان دشتستان باشیم.

سرپرست فرمانداری دشتستان افزود: از دیگر نکاتی که مدیران باید توجه داشته و پیگیری کنند، بحث سنددار شدن املاک دولتی است که باید در دستور قرار گرفته و مدیران از امروز در راستای سنددار شدن املاک حوزه استحفاظی خود و صدور سند تک برگ اقدامات لازم را انجام دهند.

نوروزی در پایان گفت: از همین جا باید از رسانه ها که در همه امور کنار ما هستند و برای پیشرفت شهرستان و شفاف سازی ما را همراهی می‌کنند، تشکر کنم.

مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر گفت: مردم از ما انتظار دارند خدمات را در کمترین زمان با بهترین کیفیت در اختیار آن ها قرار دهیم، همچنین انتظار دارند خدمات کیفی را با تمرین و احترام انجام دهیم.


عباس قلی پور ادامه داد: هر چه قدر که ما تلاش کنیم اما مردم از خدمات ما راضی نباشند این طور است که هیچ کاری نکرده ایم و این قابل لمس و احصا است.

وی افزود: ما نمی‌توانیم ترقی و پیشرفت را بدون رضایت مردم داشته باشیم و فلسفه وجود دستگاه های اجرایی در خدمت به مردم است که این خود عبادت کم نظیری است.

قلی پور اضافه کرد: برای خدمت به مردم باید سلامت اداری داشت که خود دو وجه دارد، یکی نظام اداری و دیگری برخورد و مبارزه با فساد اداری است.

مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر افزود: سلامت اداری شامل درون داد، مدیریت و فرآیند است که خود این موارد هر کدام از بخش هایی تشکیل شده و باید رعایت شوند تا این امر صورت پذیرد.

قلی پور ادامه داد: کارمندان باید از اخلاق حرفه ای برخوردار باشند تا سلامت اداری آن‌ها افزایش پیدا کند.

وی اضافه کرد: من اطلاع دارم که شورای اداری کارکنان خیلی کم گرفته می‌شود و باید این مهم بیشتر صورت بگیرد و این را باید بگویم که سلامت روانی ارباب رجوع بدون سلامت کارمند امکان پذیر نیست.

مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر ادامه داد: کارمند باید در اداره احساس خوبی داشته باشد و نگوید که چقدر کار کردم، باید بگوید چقدر کار مانده است.

قلی پور گفت: هر مدیر یا کارمندی باید پنج خصلت حرمت خود، حرمت دیگران، حرمت کار، حرمت اجتماع و حرمت خدا را داشته باشد و رعایت کند تا از سلامت اداری برخوردار شود.

رییس اداره بهزیستی دشتستان ضمن بیان این که حوزه فعالیت بهزیستی بسیار گسترده است و کار دو سه وزارتخانه را انجام می‌دهد، گفت: یکی از خدماتی که ارائه داده می شود اورژانس اجتماعی است که هدفش شناسایی افراد آسیب دیده و یا در معرض آسیب است.


حمید انصاری ادامه داد: این واحد تلاش می کند افرادی که در بحران قرار گرفته اند را از این بحران خارج کند که شامل مشکلات زنان بدسرپرست، بازپروری زنان و دختران، کودکان کار و... است.

وی افزود: شماره اورژانس اجتماعی ۱۲۳ است که همه می‌توانند در موقع برخورد با مواردی که عنوان شد با این خط تماس بگیرند و همکاران ما سریعا مراجعه کرده و خدمت رسانی می‌کنند.

به گزارش فکرشهر، در این نشست رییس سازمان تبلیغات اسلامی، فرمانده سپاه شهرستان، رییس شورای اسلامی شهرستان و دبیر کمیته برگزاری دهه فجر نیز سخنانی بیان داشتند، همچنین لیلا لطیف نیا به عنوان مدیر جدید بیمه سلامت شهرستان دشتستان به سایر مدیران معرفی شد.

 

دیدگاه خود را بنویسید