سر خط خبرها:

ادامه اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری استقامت جاده در بوشهر + تصاویر

فکرشهر: رکاب‌زنان تیم ملی دوچرخه‌سواری استقامت جاده مردان کشورمان که در اردویی ده روزه در بندر بوشهر به‌سر می‌برند زیر نظر سرمربی تیم در حال انجام تمرین‌های حرفه‌ای هستند.

به‌گزارش فکرشهر از صداوسیما، سرپرست و مربی تیم ملی دوچرخه‌سواری استقامت جاده مردان ایران در کنار یکی از تمرین‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: این دومین مرحله آمادگی تیم ملی دوچرخه‌سواری استقامت جاده برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا است که قرار است دو ماه دیگر در مالزی برگزار شود. مرحله اول این اردو در تهران برگزار شده بود.

رامین مهربانی اضافه کرد: بندر بوشهر را به‌دلیل همانندی شرایط آب‌وهوایی و ارتفاع از سطح دریا با محل برگزاری مسابقات در کشور مالزی برگزیدیم.

بندر بوشهر ۸ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و میانگین دمای هوا آن در این چند روز ۱۸ درجه است.

مهربانی درباره میزان آمادگی رکاب‌زنان هم گفت: اعضای دعوت شده در آمادگی نسبی هستند و تا زمان مسابقات به شرایط کامل و صددرصدی خواهیم رسید.

او ادامه داد: ۱۲ دوچرخه‌سوار در این اردو هستند که رفته‌رفته به ترکیب نهایی می‌رسیم و ۶ نفر برای مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب خواهند شد.

تیم ملی دوچرخه‌سواری استقامت جاده ایران از ۲۵ دی در بندر بوشهر اردو زده و تا ۵ بهمن در این بندر تمرین‌های آماده‌سازی خود را انجام می‌دهد.

مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا قرار است از ۲۷ اسفند در شهر پوتراجایا در کشور مالزی آغاز می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید