سر خط خبرها:

پرداخت ۵۸۰ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده در استان بوشهر

فکرشهر: مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: ۵۸۰ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان پرداخت شده است.

به گزارش فکرشهر، غلامرضا احمدپری در گفت وگو با ایرنا در بندرگناوه افزود: از مجموع عوارض ارزش افزوده پرداخت شده ۴۰۹ میلیارد تومان مربوط به شهرداری‌ها و مابقی به دهیارهای استان پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: میزان عوارض ارزش افزوده پرداخت شده سال ۹۷ شهرداری و دهیارهای کل استان بوشهر حدود ۶۷۶ میلیاردتومان بوده است.

احمدپری  گفت: سهم شهرستان گناوه در ۹ ماه امسال از محل عوارض ارزش افزوده ۴۷ میلیاردتومان بوده که از این مبلغ ۳۵ میلیارد تومان به شهرداری‌ها و ۱۲ میلیارد تومان به دهیاری‌ها اختصاص و پرداخت شده است و از این میزان سهم شهرداری بندر ریگ سه میلیارد تومان بوده است.

وی یادآورشد: پارسال سهم شهرستان گناوه از عوارض ارزش افزوده ۴۳ میلیارد تومان بوده که سهم شهرداری بندر ریگ از این میزان ۲میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بوده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: مبالغی که به حساب شهرداری و دهیاری‌های استان بوشهر واریز شده صرف عمران و آبادانی شهرها و روستاها و دیگر نیازهای آنان می‌شود.

وی افزود: میزان مبالغ پرداخت شده تنها از محل عوارض ارزش افزوده است که به شهرداری و دهیاری‌های استان بوشهر  تعلق می‌گیرد.

احمد پری  از اصحاب رسانه که در جهت فضاسازی سالم و انعکاس خدمات دولت و نظام به مردم مجدانه تلاش می‌کنند، تقدیر کرد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

دیدگاه خود را بنویسید