سر خط خبرها:

مرگ کوهنورد جوان در کوه های اطراف برازجان/ تلاش چند ساعته برای پیدا کردن جسد

فکرشهر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: جسد کوهنورد مفقود شده برازجانی در کوه‌های اطراف برازجان پیدا و با تلاش نجاتگران هلال احمر به پایین کوه منتقل شد...

فکرشهر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: جسد کوهنورد جوان مفقود شده برازجانی در کوه‌های اطراف برازجان پیدا و با تلاش نجاتگران هلال احمر به پایین کوه منتقل شد.

به گزارش فکرشهر، غلامرضا حاجیانی بیان کرد: دیشب (یکشنبه ۱۷ فروردین) پس از دریافت گزارش اولیه از مفقود شدن یک کوهنورد در کوه‌های اطراف برازجان، گروه عملیاتی امداد و نجات در کوهستان شهرستان دشتستان پس از هماهنگی با مرکز EOC استان به منطقه حادثه اعزام شدند.

وی مکان حادثه را کوه‌های اطراف برازجان عنوان کرد و افزود: دو گروه سه نفره از نجاتگران در این منطقه به جستجوی کوهنورد گم شده پرداختند که پس از جستجو جسدش پیدا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر علت فوت این کوهنورد را سقوط از ارتفاع عنوان و اضافه کرد: جسد این کوهنورد پس از انتقال به پایین کوه به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اینکه عملیات جستجو و انتقال جسد کوهنورد چهار و نیم ساعت طول کشید گفت: این عملیات ساعت ۲۰ یکشنبه (۱۷ فروردین) آغاز شد و ۳۰ دقیقه بامداد امروز دوشنبه (۱۸ فروردین) به پایان رسید.

دیدگاه خود را بنویسید