سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»/ ظهر امروز رخ داد؛

غرق شدن دو نوجوان در سد تنگ ارم دشتستان + تصویر

فکرشهر ـ رمضان جدکاره: دو نوجوان دشتستانی از اهالی بخش ارم که برای فرار از گرما به شنا در سد «تنگ ارم» اقدام کرده بودند، غرق شدند...

فکرشهر ـ رمضان جدکاره: دو نوجوان دشتستانی از اهالی بخش ارم که برای فرار از گرما به شنا در سد «تنگ ارم» اقدام کرده بودند، غرق شدند.

به گزارش «فکرشهر»، این دو کودک 12 و 13 ساله اهل روستای «بیدو» بخش ارم شهرستان دشتستان، ظهر امروز ـ چهارشنبه، 14 خردادماه 1399 ـ در سد تنگ ارم غرق شدند. پس از وقوع این حادثه، بلافاصله اورژانش 115 تنگ ارم در محل حاضر شد و با توجه به این که دو نوجوان زمان زیادی را زیر آب مانده و فاقد هر گونه علایم حیاتی بودند، سریعا اقدامات حمایتی و درمانی طبق پروتکل اورژانس کشور توسط تیم پزشکی عملیات اورژانس انجام شد و دو نوجوان مغروق، سریعا به مرکز سلامت شهری تنگ ارم انتقال و مجددا 45 دقیقه CPR (احیای قلبی ریوی) با همکاری کادر درمانی روی آن ها انجام شد ولی به دلیل گذشتن زمان زیاد از غرق شدن این دو نوجوان، عملیات احیا بی نتیجه ماند و هر دو فوت شدند.

به گزارش «فکرشهر»، سد دو منظوره «شهدای بخش ارم» پس از احداث و با وجود آبگیری، بدون حراست، حفاظ و علائم هشدار دهنده رها شده است و با وجود گرمای هوا و هشدار هواشناسی مبنی بر تداوم گرما و حتی گرم تر شدن هوا، بدون شک محل مراجعه افراد بسیاری از جمله نوجوانان برای فرار از این گرما خواهد بود و به توجه بیشتر و هر چه سریع تر مسوولین را می طلبد.

 

دیدگاه‌ها

ناشناس

ضمن تاسف به خاطر حادثه پیش آمده ، تا جای که بنده اطلاع دارم در محل سد هم نگهبان وجود دارد و هم علائم هشدار  در ضمن روستای بیدو از سد خیلی فاصله دارد 

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید