سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»

انتقاد شدید عضو شورای شهر برازجان از ادارات حفار: مردم خدمت توأم با دردسر نمی خواهند + تصاویر

فکرشهر: عضو شورای شهر برازجان از پایمال شدن حقوق مردم توسط ادارات حفار(آب، گاز، برق، مخابرات) به شدت انتقاد کرد...

فکرشهر: عضو شورای شهر برازجان از پایمال شدن حقوق مردم توسط ادارات حفار (آب، گاز، برق، مخابرات) به شدت انتقاد کرد.

وحید مصدق در گفت وگو با «فکرشهر»، اظهارداشت: وقتی ما قصد انجام خدمتی داریم اما آن را به درستی انجام نمی دهیم، علاوه بر اینکه به مردم خیری نرسانده ایم بلکه برایشان دردسر و شر هم درست کرده ایم.

وی افزود: جای جای شهر برازجان از معابر اصلی گرفته تا کوچه ها، آسفالتی که بابت آن میلیون ها تومان از جیب مردم هزینه گرفته شده توسط نهادهای حفار(آب، گاز، برق، مخابرات) به راحتی از بین رفته است.

وی با بیان اینکه حوادث جانی و مالی فراوانی بابت این حفاری ها برای شهروندان رخ داده، ادامه داد: از برخی از این حفاری ها، ماه ها و حتی سال ها گذشته و هنوز خبری از مرمت آسفالت نیست و اگر هم باشد، فاقد کیفیت لازم است.

مصدق اظهار داشت: در بسیاری از نقاط کشور بلافاصله بعد از حفاری عملیات مرمت نیز انجام می شود.

این عضو شورای شهر گفت: همشهریان به احترام شما تا به حال صبر کرده اند و به روی شما نیاورده اند شما هم سعی کنید به آن ها احترام بگذارید و در انجام وظایفتان که بابت آن از بیت المال حقوق می گیرید سعی و تلاش بیشتری کنید.

دیدگاه‌ها

ضرغام

سلام. مردم سالها انتظار می کشند تا آسفالتی بیاد در خونشون بعد از سالها که میاد تازه یادشون میاد که باید تخریبش کنن. خب چرا قبل از اینکه آسفالت بشه یادتون نمیاد. حالا خراب کردین درجا هم درست کنید حداقل.

ناشناس

بیشترین خرابی ها از طرف اداره آب هست که متاسفانه خیابانها وکوچه ها و حتی پیاده روهای شهر برازجان را شخم زده اند.

مهدی رستم صادقی

شیراز چندین بار دیدم که بعد از حفاری ها پشت سرآن آسفالت را درست می کنند و بعد کار را تمام شده محسوب می نمایند اما اینجا..................

محسن موسوی

کوچه ما خیابان هاشمی ۴ سه سال هست که تخریب کردن و رفتن.

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید