سر خط خبرها:
تحقق مطالبه اصلی اهالی ارم با پیگیری نماینده دشتستان؛

جاده نمازگاه - تنگ‌ارم - بوشکان در لایحه بودجه قرار گرفت

فکرشهر: نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، پروژه جاده نمازگاه - تنگ‌ارم - بوشکان در لایحه بودجه قرار گرفت.

به گزارش فکرشهر، دکتر ابراهیم رضایی اظهار داشت: یکی از مطالبات اصلی اهالی بخش‌های ارم و بوشکان، بهبود وضعیت راه دسترسی به این مناطق بوده است و در این راستا تلاش و پیگیری بسیار زیادی را داشته‌ایم.

وی اضافه کرد: یکی از اولویت‌های ما این بود که پروژه جاده نمازگاه - تنگ‌ارم - بوشکان در لایحه بودجه قرار بگیرد تا روند اجرای آن آغاز شود.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با وجود مطالعات صورت‌گرفته، متاسفانه در سالیان گذشته ردیف بودجه ای برای پروژه مذکور اختصاص نیافته بود که با پیگیری‌های صورت گرفته، این پروژه مهم در لایحه بودجه قرار گرفته است.

رضایی با تقدیر از تلاش‌های استاندار بوشهر، رییس سازمان برنامه استان و مدیرکل راه برای اجرایی شدن این پروژه، افزود: تلاش می‌کنیم با جذب اعتبارات مناسب و تخصیص بودجه مورد نیاز، طی سال‌های آینده شاهد تسریع در روند اجرای این پروژه باشیم تا یکی از خواسته‌ها و مطالبات مهم اهالی ارم و بوشکان که سال‌ها روی زمین مانده بود، محقق شود.

دیدگاه خود را بنویسید