سر خط خبرها:
فرماندار دشتستان در گفت و گوی اختصاصی با «فکرشهر» پاسخ داد:

چرا ساختمان شهرداری سعدآباد هنوز به بهره برداری نرسیده است؟/ مشکلات سیلوی برازجان و توضیحات فرماندار/ نفت و مسوولیت های اجتماعی در دشتستان/ تمام نگاه من این است که بتوانیم آرامش را تا حد امکان برقرار کنیم

فکرشهر ـ محمد محمدزاده فرد: فرماندار دشتستان می گوید در بیشتر بخش های مربوط به مشکلات شهرستان، کار اصلاحی آغاز شده است و وی قصد دارد با توجه به شرایط فعلی و حاکم بر جامعه، آرامش را در سطح شهرستان حفظ کند...

فکرشهر ـ محمد محمدزاده فرد: فرماندار دشتستان می گوید در بیشتر بخش های مربوط به مشکلات شهرستان، کار اصلاحی آغاز شده است و وی قصد دارد با توجه به شرایط فعلی و حاکم بر جامعه، آرامش را در سطح شهرستان حفظ کند.

تمام نگاه من این است که بتوانیم آرامش را تا حد امکان برقرار کنیم

فتح اله نوروزی که به طور اختصاصی با «فکرشهر» گفت و گو می کرد، درباره برخی مشکلات شهرستان توضیحاتی ارائه کرد. وی گفت: با توجه به شرایط فعلی و حاکم بر جامعه، تمام نگاه من این است که بتوانیم آرامش را تا حد امکان برقرار کنیم و با تعامل، همفکری، هم اندیشی و احترام متقابل با حفظ جایگاه ها با این نگاه که تکریم و پاسخگویی به مردم را سرلوحه کار خود بدانیم، سعی کنیم کنار مردم باشیم و برای مردم خدمت کنیم تا جایی که می توانیم و خدا خود نیز شهادت خواهد داد که در این مسیر حرکت کرده و گام برمی داریم.

وی ادامه داد: اگر جایی هم کاری انجام نشده، بدون شک از دستمان برنیامده است و نگاهمان این است که گره ای از مردم باز کنیم و اگر نتوانستیم هم لااقل کار مردم را گره نزنیم و در حضور و غیاب مردم پشتیبان آن ها باشیم و در تصمیمات، آن ها را ببینیم و مسائل را ببینیم و صادقانه با مردم صحبت کرده و پیگیر امورات باشیم. 

فرماندار دشتستان با بیان این که «با توجه به شایط اقتصادی موجود نگذاشته ایم که پروژه ها کند شده و مشکلی در آن ها به وجود بیاید»، افزود: پروژه ها فعال هستند و پروژه های دهه فجر را شناسایی کرده ایم  و اگر مورد خاصی پیش نیاید، می توانیم پروژه های خوبی را در حوزه های مختلف آب و کشاورزی و انرژی تا بهداشت و ورزشی، در دهه فجر به بهره برداری برسانیم. 

مشکلات سیلوی برازجان و توضیحات فرماندار/ نفت و مسوولیت های اجتماعی در دشتستان

نوروزی در ادامه، در پاسخ به سوال «فکرشهر» درباره سیلوی برازجان و مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد، گفت: سیلوی برازجان در حوزه ساختمانی خود مشکلاتی دارد که امسال طی جلسه ای که با مدیرکل غله داشتم، قرار بر این شده است که سیلو تعمیر شود و هم اکنون در حال تعمیر آن هستند و بودجه آن نیز ملی است.

وی ادامه داد: پس از بازدید  آقای سیف از سیلو با وی جلسه ای داشتم و مسائل و موارد را کاملا مطرح کردم؛ اکنون نیز یک سری اصلاحات در ساختمان سیلو در حال انجام است تا دیگر به مشکلی دچار نشویم.

فرماندار دشتستان گفت: در تهران به همراه نماینده و رییس شورای شهرستان، دیداری با مدیرعامل شرکت نفت خیز جنوب، آقای مهندس محمدی، داشتیم و درباره چاه ها و میدان نفت نرگسی که در وحدتیه است، گفت و گو کردیم.

وی ادامه داد: نشست خوبی بود و نگاه ما این است که نفت در راستای مسوولیت های اجتماعی خود با توجه به محیط پیرامونی اقداماتی داشته و پروژه هایی را تعریف کند که در این مورد، صحبت ها و هماهنگی هایی داشته ایم و امیدواریم در آینده تغییری در روال کاری نفت نسبت به شهرستان ایجاد شود؛ چون این موضوع از جمله مطالبات جدی خود من، با توجه به شناختی که از نفت دارم، است و ان شااله که بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم؛ ضمن این که قول هایی هم داده شده که در آینده به آن بیشتر و کامل تر خواهیم پرداخت.

فتح اله نوروزی گفت که به دیدار «مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور هم رفته است» و افزود: ضمن تشکر از نگاه بسیار خوب و ارزشمندی که دکتر سالاری نسبت به استان بوشهر و شهرستان دشتستان دارند، در راستای توسعه بیمارستان مهر و افزایش تخت بیمارستان فعلی و آوردن دستگاه سی تی اسکن و همچنین افتتاح پلی کلینیک به جمع بندی های خوبی رسیدیم و امیدواریم که تا پایان سال جاری این موراد را به بهره برداری برسانیم.

وی اضافه کرد: به بیمارستان مهر 20 تخت و دستگاه سی تی اسکن اضافه خواهد شد که همین موارد آن را به بیمارستان جنرال تبدیل می کند، همچنین در توسعه بیمارستان 64 تخت اضافه خواهد شد و پلی کلینیک هم تا پایان سال 1399 افتتاح خواهد شد.

چرا ساختمان شهرداری سعدآباد هنوز به بهره برداری نرسیده است؟

فرماندار دشتستان درباره «افتتاح ساختمان شهرداری سعدآباد که سال گذشته افتتاح شد اما هنوز به بهره بردرای نرسیده است» نیز در پاسخ به «فکرشهر» گفت: ببینید ما ساختمان را افتتاح کردیم. ساختمان امانی شهرداری بود و تجهیزات آن را هم کاملا خرید کرده و داخل ساختمان گذاشتند. وقتی من پیگیری کردم که چرا به ساختمان جدید نرفته اند، شهردار گفت که مشکل کولر داشته اند و چند وقت پیش شهردار اعلام کرد کولر تهیه شده و نصب می کنیم و به داخل ساختمان جدید نقل مکان می کنیم.

وی ادامه داد: ما ساختمان را افتتاح کرده و من خودم تجهیزات را دیدم که به ساختمان جدید منتقل شد اما این که به دلیل عدم وجود کولر در ساختمان جدید مستقر نشده اند را من در جریان نبوده و بعدا متوجه شدم و من به عدم افتتاح پروژه های ناقص معروف هستم و پروژه هایی بوده که من رفته ام سر آن و دیده ام کمی ناقصی دارد و افتتاح نکرده و برگشته ام.

وی درباره این که گفته می شود «ساختمان جدید شهرداری سعدآباد مدعی داشته و علیه شهرداری به دادگاه شکایت هم شده» نیز گفت: اگر چنین چیزی وجود داشته باشد هم من در جریان نیستم و اگر بود، مسوولین قضایی شهرستان به من اطلاع می دادند.

دیدگاه‌ها

بخش سعدآباد

اقای نوروزی لطفا اگه میخواهید کار کنید بخشدار ضعیف بخش سعدآباد رو بردارید یکی بیارید اقلا بتونه صحبت کنه ایشون  فقط تکبر دارند

.................

آقای فرماندار شما اول از شرکت سیمان مسئولیت اجتماعی بخواهید تا بعد از نفت و دیگری.  

ناشناس

حرف باعمل نمیخونه توقضیه پرگان دیدییم. عاشق صندلی مدیریت هستید ماکه به خداواگذارکردیم شماهم به رضا ک.....

ناشناس

فقط حرف میزنیم

شهروند برازجانی

سلام  آقای نوروزی صحبت هایت خیلی قشنگه اما حیف عمل در آن نیست . چرا علیرغم قول داده شده مشکل آسانسور و گازکشی مسکن مهر آبرسانی را رفع نمی کنید ؟ هزینه آسانسور هم توسط تعاونی مسکن مهر از اعضای آن گرفته شده است .  

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید