سر خط خبرها:

فرمانده انتظامی گناوه: تیراندازی پلیس به راننده خودرو شوتی صحت ندارد / خودرو به علت ناتوانی راننده در کنترل آن و برخورد با میدان ورودی شهر، واژگون ‌شد

فکرشهر: فرمانده انتظامی گناوه گفت: تصویی منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی مامور پلیس این شهرستان به راننده خودروی شوتی صحت ندارد و ماموران این فرماندهی هیچ تیراندازی در این ارتباط نداشته‌اند.

به گزارش فکرشهر از پایگاه اطلاع رسانی پلیس بوشهر، سرهنگ حسین احمدی افزود: گشت پلیس شهرستان گناوه با دیدن یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با پلاک مخدوش برای اعمال قانون اخطار توقف داد که راننده آن توجهی نکرد اما در ادامه مسیر به علت ناتوانی در کنترل خودرو و برخورد با میدان ورودی شهر گناوه واژگون ‌شد.

فرمانده انتطامی گناوه اظهارداشت: عوامل امدادی به سرعت راننده خودرو را به بیمارستان منتقل کردند و با اقدام به موقع درمانی، حال او خوب و با دستور پزشک معالج ترخیص شده‌است.

وی اضافه کرد: با افرادی که با هر طریق قصد تشویش اذهان عمومی را داشته باشند، طبق قانون برخورد خواهد شد.

شوتی‌ها خودروهای سواری هستند که کالاهای وارداتی قاچاق حمل و در جاده‌ها با سرعت بالا حرکت می‌کنند و در موارد زیادی به علت بی احتیاطی و رعایت نکردن قوانین رانندگی باعث حوادث ناگوار در جاده‌ها شده‌اند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

دیدگاه خود را بنویسید