سر خط خبرها:

جزئیات

سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد:

جزئیات نامه ظریف به موگرینی در مورد گام سوم ایران

فکرشهر: سخنگوی وزارت امور خارجه، جزئیات نامه محمدجواد ظریف به فدریکا موگرینی درباره گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران را اعلام کرد...

جزئیات عملیات توقیف نفتکش انگلیسی از زبان سخنگوی سپاه

فکرشهر:فکرشهر: سردار شریف با اشاره به نقض قانون توسط نفتکش انگلیسی و دخالت و حمایت ناوچه جنگی اسکورت این نفتکش از آن در ماجرای روز گذشته، تاکید کرد: در اعمال قانون و حاکمیت ملی در خلیج فارس و تنگه هرمز قاطعانه عمل می کنیم...

جزئیات نشست یک هفته‌ای روسای نمایندگی ایران در خارج از کشور و دیدار آنها با رهبری

فکرشهر: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد: نشست روسای نمایندگی ایران در خارج از کشور از روز شنبه 30 تیر به صورت رسمی آغاز می‌شود و تا بعدازظهر روز پنج‌شنبه ادامه خواهد داشت...

جزئیات دستمزد طارمی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس

فکرشهر: یکی از دغدغه های بزرگ مدیران و کادر فنی پرسپولیس در این روزها تمدید قرارداد مهدی طارمی است...

جزئیات حذف یارانه پردرآمدها

فکرشهر: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جزئیات حذف یارانه پردرآمدها را تشریح کرد.\n\nبه گزارش فکرشهر، احمد میدری در گفت‌وگو با «ایران» اظهار کرد: حذف یارانه 24 میلیون نفر پر درآمد پیشنهاد دولت نیست. این تصمیمی است که مجلس شورای اسلامی می‌گیرد و دولت منتظر است تا مجلس در این زمینه تعین تکلیف کند.

جزئیات یک کودک‌ربایی عجیب در تهران

فکرشهر: یک پسربچه 10 ساله تهرانی که ربوده شده بود، در زیرزمین خانه دوست نزدیک پدرش دست و پا بسته پیدا شد.\n\nبه گزارش فکرشهر به نقل از «ایران»، این پسر نوجوان در شرایطی از دام گروگانگیر آشنا نجات یافت که دوست پدرش در اجرای نقشه سیاه و اذیت و آزار وی ناکام ماند.

جزئیات دستمزدهای میلیاردی برخی شهود!

فکرشهر: دستش حسابی پر است، بی واهمه و بدون ترس از لو رفتن. اگر ترسی هم هست، نشانی از آن در صورت و چشمانش دیده نمی‌شود. پولی که رد و بدل می‌شود، ارزش این خطر را برایش دارد. او برای بسیاری از جرم‌ها شاهد می‌سازد؛ شاهدانی که نه ترس از پیگیری دستگاه قضایی دارند و نه حتی واهمه و عذاب وجدان قسم دروغینی که بر زبان آوردند، خواب شبشان را حرام می‌کند.

روایت جلالی از پشت پرده تصویب برجام

فکرشهر: رئیس فراکسیون رهروان ولایت از پشت پرده‌های تصویب برجام در مجلس سخن گفت.\n\nبه گزارش فکرشهر، مشروح گفت‌وگوی «آنا» با کاظم جلالی در پی می‌آید:\n\n* در جلسات هفته گذشته مجلس که درباره بررسی کلیات و جزئیات طرح برجام بود، از ادبیات توهین‌آمیز و تهدید استفاده شد که به اعتقاد برخی شأنیت مجلس را زیر سؤال برد. ارزیابی‌تان از این موضوع چیست؟

جزئیات انفجار امروز در مشهد

فکرشهر: انفجار ضایعات توپ‌های جنگی در مشهد یک کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت.\n\nبه گزارش فکرشهر به نقل از «باشگاه خبرنگاران»، ساعاتی پیش از انتشار این خبر، بر اثر انفجار ضایعات توپ‌های جنگی در یک مرکز بازیافت آهن‌آلات فرسوده در منطقه گلشهر مشهد یک کارگر ۴۲ ساله کشته و ۲ تن دیگر نیز بر اثر موج ناشی از انفجار مجروح شدند.\n\nبنا به گزارش‌ها آتش‌سوزی ناشی از این انفجارها مهار شده و محل توسط تیم چک و خنثی‌سازی نیروی انتظامی ایمن شده است.\n\nشاهدان عینی نیز گفتند که دود ناشی از این انفجار و آتش‌سوزی از کیلومتر‌ها دورتر قابل رویت بود.

کشف قدیمی‌ترین پوست انسان + عکس

فکرشهر: انسان‌شناسان آفریقای جنوبی مدعی کشف یک پوست فسیل‌شده متعلق به یکی از اجداد پیش از تاریخ انسان شده‌اند که حدود دو میلیون سال پیش زندگی می‌کرده و احتمالا قدیمی‌ترین پوست انسان است.\n\nبه گزارش فکرشهر از ایسنا، محققان دانشگاه ویتواترسرند بر این باورند که نمونه بافت پوستی کشف شده در غاری در نزدیک ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی متعلق به گونه‌های اولیه انسان موسوم به جنوبی‌کپی سدیبا است.\n\nاین بافت می‌تواند قدیمی‌ترین نمونه بافت نرم کشف‌شده انسان باشد و جزئیات جدیدی را در مورد این گونه منقرض شده در اختیار دانشمندان قرار خواهد داد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - جزئیات