سر خط خبرها:

کنفرانس خبری

آینده کمپین نخریدن خودرو، پس از وام25 میلیونی

فکرشهر: یک حساب سرانگشتی نشان می‌دهد که با وامی که دولت برای خرید خودرو تا سقف ۲۵ میلیون تومان و به میزان ۸۰ درصد ارزش خودرو تدارک دیده است، یک پراید ۲۰ میلیون تومانی را می توان به قیمت چهار میلیون تومان خریداری کرد...

عکس/ صحنه سقوط دیکتاتوری بلاتر

فکرشهر: بلاتر ترجیح داد خودش از ریاست فیفا کنار برود تا احتمالا او را مثل زیردستانش با دستبند به زندان نبرند!\n\nبه گزارش فکرشهر از خبرآنلاین، سپ بلاتر سرانجام رفتنی شد. از زمانی که او اعلام کرد از سمت خودش در فیفا استعفا داده است جامعه فوتبالی جهان به هم ریخته است و واکنش ها نسبت به این استعفا متفاوت بوده است. \n\nخیلی ها که در انتخابات فیفا به او رای داده بودند حالا نگران هستند، به خصوص کشورهای روسیه و قطر که شایعه شده میزبانی جام جهانی را با پرداخت رشوه به دست آورده اند.\n\nاین تصویری است از بلاتر پس از کنفرانس خبری اش که او را در حال خروج از مقر فیفا نشان می دهد.

متن کامل بیانیه مشترک ایران و 1+5

فکرشهر: محمد جواد ظریف و فدریکا موگرینی در کنفرانس خبری بیانیه مشترک مطبوعاتی را به زبان انگلیسی و فارسی ارایه کردند.\n\nبه گزارش فکرشهر، متن بیانیه به شرح زیر است:\n\nما، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و نماینده عالی اتحادیه اروپا، همراه با وزرای خارجه 3 کشور اروپایی به اضافه 3 (چین، فرانسه، آلمان، فدراسیون روسیه، آمریکا، بریتانیا و ایالات متحده) از ششم تا سیزدهم فروردین 1394 در سوئیس دیدار نمودیم.

تلاش نافرجام کیهان برای ایجاد خاتمی‌هراسی

فکرشهر: هنوز چند روز از سخنان حسن روحانی در مورد اینکه اینقدر گذشته را به یاد نیاوریم نگذشته بود که روزنامه کیهان به مدیرمسئولی « حسین شریعتمداری» بازهم کتاب حوادث سال 88 را ورق زد تا به خوبی نشان داده شود مخاطب حسن روحانی در کنفرانس خبری خود با چه کسانی بود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - کنفرانس خبری