سر خط خبرها:

رزمایش

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

حال عمومی ۱۵ مجروح حادثه نیروی دریایی کنارک مطلوب است

فکرشهر: رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر سیستان و بلوچستان گفت: حال عمومی ۱۵ مجروح حادثه شب گذشته نیروی دریایی کنارک مطلوب است...

پایان مرحله نخست رزمایش سراسری بسیج همزمان با عاشورای حسینی

فکرشهر: «اقتدار عاشورایی بسیج» نام رزمایشی سراسری است که از سوی سازمان بسیج مستضعفین و با حضور ۱۵۰ هزار نفر از بسیجیان اقشار مختلف و متخصص از نهم شهریور ماه امسال در حال برگزاری است و مرحله نخست آن فردا (۲۹ شهریور) همزمان با عاشورای حسینی به پایان می‌رسد.

رهبر معظم انقلاب:

دشمنان طراحی می‌کنند که «ایران در خلیج فارس نباید رزمایش نظامی داشته باشد»؛ این سخنان، غلط اضافی است

فکرشهر: حضرت آیت الله خامنه‌ای کار معلمی را کاری دشوار توصیف کردند و گفتند: کار مخلصانه و برای خدا، ماندگار و موجب نجات است و زمینه کار مخلصانه در شغل معلمی...

رزمجو: آمریکا در خلیج فارس به بدترین شکل ممکن به خواری و ذلت کشیده شده است

فکرشهر: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا در خلیج فارس به بدترین شکل ممکن به خواری و ذلت کشیده شده است،‌ گفت: رزمندگان ایران اسلامی با تأسی از شهدای والامقام، در برابر استکبار ایستاده‌اند.\n\nبه گزارشفکرشهر از میزان، سردار علی رزمجو در آیین اختتامیه رزمایش الی بیت‌المقدس در شهرستان دشتستان اظهار داشت: بسیجیان از ابتدای نظام اسلامی در راستای دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی پیشتاز بوده‌اند و نقش این قشر در پیشبرد اهداف نظام اسلامی غیرقابل انکار است.

رزمایش الی بیت المقدس در دشتستان برگزار شد + عکس

فکرشهر: با حضور فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و شماری از فرماندهان و مسئولان محلی و بسیجیان دشتستان ، رزمایش الی بیت المقدس دراین شهرستان برگزار شد.\n\nبه گزارش فکرشهر، فرمانده سپاه شهرستان دشتستان در حاشیه این رزمایش در گفت و گو با ایرنا افزود: در این رزمایش 18گردان رزمی بسیج و سپاه و نیروهای انتظامی شهرستان دشتستان از جمله گردانهای رزمندگان دوران دفاع مقدس و گردانهای الزهراء و عاشورا حضور دارند. 

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - رزمایش