سر خط خبرها:

گاز

با حضور رییس جمهور افتتاح شد

پیشی گرفتن ایران از قطر در برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی

فکرشهر: فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی با سرمایه گذاری ۱۱ میلیارد دلاری روز یکشنبه ـ 26 اسفندماه 1397 ـ توسط رییس جمهور در عسلویه افتتاح شد.  بر این اساس مجموع تولید گاز کشور هم اکنون  به بیش از ۸۰۰ میلیون مترمکعب در روز رسیده است و با راه‌اندازی همه فازهای پارس جنوبی، این رقم به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون مترمکعب در روز افزایش می یابد...

«فکرشهر» گزارش می دهد:

کم کاری نفتی ها و نفوذ سرمای استخوان سوز در تن اهالی پایتخت انرژی کشور/ وقتی اعتراض امامان جمعه نیز به جایی نمی رسد

فکرشهر ـ آذر حسینی: هوا روز به روز سردتر می شود و در برخی نقاط استان بوشهر حتی به یک تا صفر درجه هم رسیده و سرپرست پژوهشکده اقلیم‌شناسی کشور نیز علاوه بر پیش بینی باران برای نقاط جنوب غربی کشور که استان بوشهر را نیز در بر می گیرد، گفته که احتمال کاهش دما در دی‌ماه بیش از دو ماه دیگر زمستان است؛ با این حال، در بسیاری از نقاط این استان که لقب پایتخت انرژی کشور را نیز یدک می کشد، مردم...

امام جمعه گناوه: شرکت گاز مشکل مردم را رفع کند/ نارضایتی مردم از کیفیت پایین نان در گناوه

فکرشهر: امام جمعه گناوه بیان داشت: جنبش دانشجويي مراقب باشد در دام انحراف نيفتد و استكبارستيزي، بصيرت و ولايت مداری را سرلوحه کار قرار دهد.

به گزارش فکرشهر از فارس، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر گناوه ضمن سفارش مردم به تقوای الهی اظهار داشت: راه رسیدن به رستگاری و پیروزی طبق سوره مبارکه نور سه صفت، اطاعت از خدا، خشیت الهی و تقوا است.

امام جمعه شهر گناوه  ضمن تبریک ١٦ آذر و روز دانشجو به دانشجویان تصریح کرد: جنبش دانشجویی مراقب باشد در دام انحراف نیفتد و استکبارستیزی، بصیرت و ولایت مداری را سرلوحه کار قرار دهد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - گاز