سر خط خبرها:

یوگا

تصاویر اختصاصی «فکرشهر»/ برگزاری همایش استانی «یوگا» در برازجان

فکرشهر: همایش استانی «یوگا» در برازجان برگزار شد. به گزارش «فکرشهر»، در این همایش که به مناسبت روز جهانی «یوگا»، روز یک شنبه ـ دوم تیرماه 98 ـ در سالن کانون امام خمینی (ره) برازجان برگزار شد، معرفی ورزش «یوگا» و فوایدش، انجام برخی حرکات این ورزش و اجرای موسیقی نیز انجام شد.

باور می‌کنید این مرد 95 ساله باشد؟ + عکس

فکرشهر: Kazım Gürbüz مرد 95 ساله‌ای است که از جوانی به ورزش یوگا پرداخته و در حال حاضر هم استاد این ورزش است.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از «باشگاه خبرنگاران»، او معتقد است انسان به راحتی می‌تواند سن خود را به 130 سال برساند در حالی که همچنان سالم و سر حال است و راز آن هم در این ورزش و رژیم غذایی است.\n\nاو با اینکه 95 ساله است اما چهره و اندامی بسیار جوان‌تر از سنش دارد و کمتر کسی از روی ظاهر می‌تواند سن او را حدس بزند.\n\n

زنی ۴۰ سال نخندید تا جوان بماند + عکس

فکرشهر: زنی ۴۰ سال نخندید تا جوان بماندزن آمریکایی برای جلوگیری از پیری اعتراف کرد که 40 سال است نمی‌خندد.به گزارش فکرشهر از ایران، کریستین تس 50 ساله در این‌باره می‌گوید: ظرف 40 سال گذشته هرگز نخندیده‌ام. هنگامی که دوستان و اطرافیان خود را با چروک‌های کنار چشم و لب‌هایشان دیدم تصمیم گرفتم مانع پیری خود شده و لبخند نزنم تا کنار چشم و لب‌هایم چروکی به‌وجود نیاید.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - یوگا