سر خط خبرها:

کدخدا

اختصاصی «فکرشهر»/ کدخدایان کمارج در گذر زمان چه کسانی بوده اند؟

اشتباه های یک نویسنده دشتستانی، که باعث نگرانی مردم یک منطقه شده

فکرشهر: همه این اشتباهات نشأت گرفته از اشتباهی است که به نظر می رسد از طرف دکتر هیبت اله مالکی در کتاب «شرح حال شعرای دشتستان» در پیگیری در امر تحقیقات و جمع آوری اطلاعات از افراد در مورد تاریخ منطقه رخ داده، لذا از دکتر مالكی تقاضا می شود با تجدید نظر در نوشته های خویش، در تصحیح و رفع این اشتباه که باعث نگرانی اهالی کمارج و از جمله «عباسقلی صمیمی»، مدیرعامل انجمن میراث فرهنگی کمارج شده، اقدام لازم را به عمل آورند؛ البته به نظر می رسد که دکتر مالکی...

ماجرای کدخدا، روحانی و دلواپسان

فکرشهر: چندی است که عده‌ای از سیاسیون اصرار دارند که از صحبتی کلیدواژه‌ای خلاف واقع بسازند و بر آن اصرار کنند، یکی از این واژه‌ها کدخداست، مرتبا هر کسی هر از گاهی نمکش گل می‌کند که امریکا کدخدای ما نیست... و آنها که کدخدایشان آمریکاست... فلان و فلان!\n\nواقعا تفاوت برخی از ما در سیاست، با کسانی که دشمنشان هستیم در چیست؟ لابد خدایی نکرده در عنصر تقوای سیاسی!\n\nیکبار رئیس‌جمهور در توضیح چرایی اولویت مذاکره با آمریکایی‌ها در مقابل تروئیکای اروپایی بیان داشت که:

طائب: شما که کدخدا را دیده‌اید پس چرا دست به طلا می‌زنید آهن می‌شود؟

فکرشهر: رئیس قرارگاه فرهنگی عمار ضمن انتقاد از سیاست‌های دولت روحانی، نسبت به «فتنه بزرگ‌تر در انتخابات پیش رو» هشدار داد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - کدخدا