سر خط خبرها:

مبلغ

رییس ستاد مرکزی اربعین خبر داد

احتمال لغو ویزای اربعین، پرداخت ارز در داخل

اعزام 1200 مبلغ و مبلغه به شهرها و روستاهای دشتستان

فکرشهر: رئیس تبلیغات اسلامی دشتستان از اعزام 1200 مبلغ و مبلغه به شهرها و روستاهای دشتستان در سال جاری خبر داد.\n\nبه گزارش فکرشهر از فارس، حجت‌الاسلام حسن شیخی در نشست فعالان فرهنگی و دینی در برازجان اظهار داشت: نقش سازمان تبلیغات اسلامی در گسترش فرهنگ اصیل اسلامی و دینی بر هیچ کس پوشیده نیست و روز به روز شاهد تاثیرگذاری بیشتر این نهاد در جامعه هستیم.\n\nوی افزود: مدیران ارشد سازمان تبلیغات اسلامی کشور، تاکید بسیار زیادی بر روی افزایش سطح کیفی فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی داشته و دارند و امیدواریم در این عرصه به اهداف و نتایج مورد نظر برسیم.

درآمد میلیونی «دلالان صیغه»

فکرشهر: «خیلی بانمکه، حتماً خوشت میاد، فقط یه‌ذره ناز داره». اشتباه نکنید این صحبت مادرم نیست که دخترخانمی را برای خواستگاری به من معرفی می‌کند. آقای «الف» را نمی‌دانم چه‌کاره صدا کنم، ولی می‌توان گفت «دلال صیغه» است.\n\nبه گزارش فکرشهر، روزنامه وقایع اتفاقیه در ادامه می‌نویسد: از طریق یک سایت به دفتر این دلال صیغه در حوالی خیابان جمالزاده آمدم. آلبوم عکسی به من نشان می‌دهد و به هرکدام که می‌رسم، توضیحات خودش را می‌دهد. هر عکس قیمت خودش را دارد.

هزینه‌های مخفی قبض آب در اهرم + تصاویر

فکرشهر: وقتی هزینه‌های درج شده بر روی این قبوض را با هم جمع کنید، متوجه خواهید که این مبلغ با مبلغی که به عنوان هزینه قابل پرداخت در قبض درج شده، اختلاف دارد.\n\nبه گزارش فکرشهر، باشگاه خبرنگاران جوان در ادامه نوشت: خاطرنشان می‌شود این قبوض مربوط به شهر اَهرَم شهرستان تنگستان استان بوشهر است.\n\n\n\n\n\n\n\n \n

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مبلغ