سر خط خبرها:
اکسیوس:

فکرشهر: به گفته سه منبع مطلع در این خصوص، یک هیات ایرانی نیز همزمان وارد عمان شد. یکی از این منابع گفت: علی باقری کن، مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران نیز در این هیئت حضور داشت. به گفته این منابع، مک گورک مشاور ارشد بایدن در حوزه خاورمیانه و مقامات ایرانی با یکدیگر ملاقات نکردند. دو طرف در مکان‌های جداگانه‌ای حضور داشتند و مقامات عمانی بین آنها رفت و آمد داشتند و پیام‌هایی را ارسال می‌کردند...

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: باید با تأمین تسهیلات لازم خرمای باقی مانده در انبارهای استان بوشهر خریداری و تعیین تکلیف شود.
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه افزایش رطوبت و شرجی از پدیده‌های مورد انتظار در پنج روز آینده در استان بوشهر است، گفت: دمای هوا افزایش نسبی خواهد داشت.
فکرشهر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: بخشی از بزرگراه بوشهر- برازجان در روز جمعه ۱۹ خردادماه به صورت مقطعی مسدود می‌شود.
فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه خودرو تریلی و کشف ۲۹۶ کیلوگرم مواد مخدر تریاک و حشیش در شهرستان عسلویه خبر داد.
در نشست با اعضای شورای شهر مطرح شد:
فکرشهر: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از طراحی و اجرای مجموعه ورزشی چند منظوره در برازجان خبر داد و گفت: مشکلات فضاهای ورزشی برازجان رفع می شود.
فکرشهر: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: افرادی که به دنبال سرمایه‌گذاری اطمینان‌بخش هستند با توجه به وجود زنجیره‌های ارزش برای مذاکره به طور حتم به استان بوشهر ورود کنند.
ارسالی مخاطبین «فکرشهر»/ انتقاد شدید از محل جمعه بازار برازجان
فکرشهر: در حالی که در چند روز گذشته به نقل از فرماندار دشتستان و البته شهردار و شهرداری برازجان اخبار زیادی درباره جانمایی و جابجایی جمعه بازار برازجان که سال ها مورد بحث بود، منتشر شده است، انتقادات زیادی به این جانمایی و
فکرشهر: فرمانده پلیس راه گناوه گفت: حادثه واژگونی و آتش سوزی یک دستگاه خودرو سواری تیبا در محور گناوه – دشتستان یک کشته برجا گذاشت.
فکرشهر/ پس از دهه ها؛
فکرشهر: لوگوی شهرداری برازجان تغییر کرد. به گزارش «فکرشهر»، لوگوی شهرداری برازجان که طبق اسناد، در سال 1329 به طور رسمی و مستقل تاسیس شده، پس از دهه ها، تغییر کرده است و از این به بعد، لوگوی زیر به عنوان لوگوی رسمی شهرداری برازجان خواهد بود:
فکرشهر: قطر سومین قرارداد بلند مدت برای صادرات گاز از محل توسعه فاز جدید میدان مشترک «گنبد شمالی» با ایران (پارس جنوبی) را با بنگلادش امضا کرد.
فکرشهر: مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: اعضای بدن مرحوم خیری رضایی از همکاران فرهنگی بازنشسته این شهرستان با رضایت خانواده وی به بیماران نیازمند عضو در بیمارستان شیراز اهدا شد.
رییس پلیس فتا خبر داد:
فکرشهر: رئیس پلیس فتای استان بوشهر گفت: اعضای یک باند تولید کننده محتواهای تصویری اینترنتی مبتذل و مروج بی حجابی در یکی از شهرستان‌های استان بوشهر دستگیر شدند.
فکرشهر: معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیاتی از افزایش ۲۰ درصدی یارانه معیشتی سه دهک پایین درآمدی ارائه کرد و گفت: از روز شنبه، سیزدهم خردادماه و در ماه اول اجرای این طرح، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مشمول افزایش یارانه خواهند بود.
فکرشهر: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر گفت: طی ۲ ماه گذشته ۱۸ حادثه غرق شدگی در استان به ثبت رسید که از این شمار پنج نفر جان باختند.
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: پاسخ سریع دستگاه‌های اجرایی به استعلامات ضروری است و حداکثر طی ۱۵ روز باید پاسخ استعلام به صورت شفاف اعلام و بعد از زمان مقرر، اگر پاسخ داده نشود، به منزله تأیید استعلام و پاسخ مثبت است.

صفحه‌ها