سر خط خبرها:

اقدام به موقع پلیس بوشهر جان یک مادر را نجات داد

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با اقدام به موقع و درایت ماموران انتظامی حریم نیروگاه بوشهر مادر۳۴ ساله که اقدام به خودکشی کرده بود از مرگ نجات پیدا کرد.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سردار حیدر سوسنی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز خانمی با مراجعه به پاسگاه انتظامی حریم نیروگاه اظهار داشت که خواهرم به دلیل اختلافات خانوادگی با حال پریشان به وسیله تاکسی اسنپ با مقصدی نامعلوم از منزل خارج شده و ابراز نگرانی از احتمال خودکشی وی داشت.

این مقام انتظامی عنوان کرد: دقایقی بعد از مراجعه خانم جوان شخصی که خود را راننده اسنپ معرفی کرد گفت که خانمی جوان را که مسافرم بوده وحال مساعدی نداشته در دو کیلومتری پاسگاه حریم نیروگاه پیاده کرده ام.

سردار سوسنی افزود: با توجه به اظهارات خانم جوان و راننده اسنپ، سریعاً فرمانده پاسگاه حریم نیروگاه به همراه تعداد زیادی از ماموران انتظامی بسیج شده و در محل پیاده شدن خانم جوان اقدام به جستجو کردند.

فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: ماموران انتظامی پس از دو ساعت نیم جستجو پیکر نیمه جان خانم جوان را ته دره پیدا کردند و ضمن هماهنگی با اورژانس و آتش نشانی سریعاً به مرکز درمانی منتقل شد.

این مقام انتظامی افزود: طبق بررسی های ماموران انتظامی این خانم به دلیل مشکلات و اختلافات خانوادگی و به قصد خودکشی با خوردن تعداد زیادی قرص آرام بخش خود را از پرتگاه ۷۰ متری به پایین انداخته بود.

دیدگاه خود را بنویسید