سر خط خبرها:

بستری 78 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر/ فوت دو نفر

فکرشهر: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ سه‌شنبه 2 آذر ماه، 78 نفر است.

به گزارش فکرشهر، سعید کشمیری  اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 29  بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد 7 مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

وی با اشاره به اینکه اکنون 8  نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 5  نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز 2 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا 2 آقا با 73 و 56 سال سن با سابقه بیماری زمینه ای دیابت و کلیوی در استان بوشهر به ثبت رسید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 17  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد 7  نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎اند.

وی افزود: تا کنون 2020  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 88820 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

دیدگاه خود را بنویسید