سر خط خبرها:

۳۰۰ کیلوگرم تریاک در دیلم کشف شد

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با توقیف ۲ دستگاه خودرو سواری ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان دیلم این استان کشف شد.

به گزارش فکرشهر، سردار حیدر سوسنی روز سه‌شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در پی رصد اطلاعاتی مبنی برحمل و توزیع یک محموله موادمخدر از  یکی از استان های جنوب شرقی کشور به استان بوشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و انتظامی دیلم با انجام اقدامات فنی و کار اطلاعاتی در یک عملیات هماهنگ با شناسایی خودرو های حامل مواد و محل عبور قاچاقچیان در محور خروجی این شهرستان به طرف استان های غربی کشور ۲ دستگاه خودروی سواری توقیف و در این ارتباط ۲ نفر دستگیر شدند.

سوسنی ادامه داد: با انجام بازجویی‌های فنی و پلیسی و بازرسی از خودرو های متهمان ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

وی با تاکید بر مبارزه قاطع و همیشگی پلیس با پدیده موادمخدر عنوان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و یا هرگونه اخبار در زمینه  فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر موضوع را از طریق تماس تلفنی ۱۱۰  برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ به پلیس گزارش کنند.

دیدگاه خود را بنویسید