سر خط خبرها:

شهردار: طرح‌های شاخص شهرداری بوشهر پیوست‌دار می‌شوند

فکرشهر: شهردار بندر بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته همه طرح‌های شاخص و جدید این شهرداری باید از پیوست‌های مورد نیاز مانند نمازخانه، اتاقک‌‎های مطالعه و سرویس بهداشتی برخوردار باشند.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، حسین حیدری یکشنبه‌شب در نشست هم اندیشی با سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، افزود: شهرداری بندر بوشهر برای جبران کاستی‌ها و کمبودهای شهر مصمم است و در این مسیر با تمام توان پای کار آمده است.

وی بیان کرد: دغدغه مجموعه سپاه برای احداث نمازخانه‌های عمومی در سطح شهر از دغدغه شهرداری نیز محسوب می‌شود که برای این مهم اهتمام ویژه‌ای ایجاد شده‌ است.

حیدری اظهارداشت: در ارتباط با آرامستان بوشهر نیز کمبودهای قابل توجهی دارد که شهرداری برای رفع آن تدابیر ویژه تدارک دیده شده است.

حیدری ادامه داد: همان طور که رزمندگان با عزم و ایمان راسخ خود موفق به خلق حماسه‌هایی ارزشمند شدند اکنون نیز با عزمی راسخ برای همت به مردم آستین همت را بالا بزنیم.

وی گفت: شهرداری بندر بوشهر تعامل بین دستگاهی را در اولویت های کاری خود قرار داده و در این زمینه با مجموعه سپاه استان نیز در تعامل کامل خواهد بود زیرا  این مهم به پیشبرد اهداف مدیریت شهری کمک شایانی می کند.

حیدری ادامه داد: در ارتباط با احداث ۵۰۰ واحد مسکونی کارکنان سپاه در بوشهر نیز شهرداری خود را موظف به تعامل و همکاری می داند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: انتظار می‏‌رود شهرداری بندر بوشهر بتواند در تعامل دوسویه با مجموعه سپاه به کمک یکدیگر برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری تلاش کنند.

سردار علی رزمجو افزود: از شهرداری  بندر بوشهر انتظار است با توجه به سابقه درخشان بوشهر برای دو قرن مبارزه با استعمار نسبت به اجرای المان شهدای خلیج فارس در ورودی شهر اهتمام ویژه داشته باشد.

وی ادامه داد: احداث طاق ورودی شهر بوشهر به عنوان جایگزین طاق سابق میدان آزادی، نمازخانه و سقاخانه در جوار گذر بلوار امام علی (ع) از دیگر درخواست‎‌هایی است که انتظار می‌رود مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر  اظهار داشت: در ارتباط با تولید محتوای فرهنگی نیز معاونت فرهنگی سپاه آمادگی دارد تا همراهی لازم را با مجموعه شهرداری داشته باشد.

رزمجو افزود: همچنین سپاه احداث ۵۰۰ واحد مسکونی برای کارکنان خود را در برنامه دارد که انتظار است شهرداری برای صدور مجوزهای موردنیاز همکاری لازم را داشته باشد تا این پروژه مهم هر چه زودتر به نتیجه برسد.

دیدگاه خود را بنویسید