سر خط خبرها:

بزرگترین پارک خورموج ساخته می شود

فکرشهر: رئیس شورای اسلامی شهر خورموج گفت: به زودی عملیات اجرایی بزرگترین پارک ورودی شهر خورموج توسط شهرداری شروع خواهد شد.به گزارش فکرشهر، غلامحسین تیموری در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهر خورموج در گفتگو با مهر اظهار داشت: امیدواریم سال آتی سالی پر از خیر و برکت برای همه مردم عزیز باشد.وی افزود: با شروع به کار شورا و شهردار جدید تاکنون کارهای خوبی صورت گرفته که الحمد الله توانسته‌ایم رضایت‌مندی و اعتماد مردم را جلب کنیم ولی این کارها در برابر مردم فهیم شهر خورموج چیز کمی است و در سال جدید این تلاش‌ها دو برابر خواهد شد.

فکرشهر: رئیس شورای اسلامی شهر خورموج گفت: به زودی عملیات اجرایی بزرگترین پارک ورودی شهر خورموج توسط شهرداری شروع خواهد شد.
به گزارش فکرشهر، غلامحسین تیموری در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهر خورموج در گفتگو با مهر اظهار داشت: امیدواریم سال آتی سالی پر از خیر و برکت برای همه مردم عزیز باشد.

وی افزود: با شروع به کار شورا و شهردار جدید تاکنون کارهای خوبی صورت گرفته که الحمد الله توانسته‌ایم رضایت‌مندی و اعتماد مردم را جلب کنیم ولی این کارها در برابر مردم فهیم شهر خورموج چیز کمی است و در سال جدید این تلاش‌ها دو برابر خواهد شد.

تیموری ادامه داد: با تصویب اعضای شورای شهر به زودی عملیات اجرایی بزرگترین پارک ورودی در شهر خورموج توسط شهرداری شروع خواهد شد و مردم نجیب ما بدانند که خدمتگزارانشان در شورای شهر با همت شهردار سخت کوش و تلاشگر شهرمان آن چیزی که شایسته و حق طبیعی مردم ولایتمدار خورموج است دریغ نخواهند ورزید.

وی تصریح کرد: در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی نامگذاری شده تلاشمان در راستای آبادانی شهرمان دو برابر سال گذشته خواهد شد.

تیموری با اشاره به اینکه برای داشتن شهر زیبا و در خور شان همه باید دست به دست هم دهیم تصریح کرد: از همه مسئولین و دلسوزان که با تعامل خود دریچه‌ای از همکاری را به روی مردم گشودند تشکر می‌شود و از مردم فهیم می‌خواهیم که برای بهروزی و پیشرفت و تعالی شهرمان به ما کمک کنند و ما را از دعا خیرشان محروم نکنند.

رئیس شورای شهر خورموج خاطرنشان کرد: در مدت کوتاه حدود هفت هزار نهال در سطح شهر خورموج کاشته شده و هشت هزار متر آبیاری قطره‌ای اجرا شده است که سرانه فضای سبز شهر خورموج در حال حاضر 9متر مربع است.

وی به اقدامات صورت گرفته در این مدت کوتاه اشاره و بیان داشت: تکمیل پارک بانوان، نصب تمثال شهدا در بلوار اصلی، احداث رفیوژ خیابان‌ها، احداث زمین فوتسال ساحلی، زیر سازی و آسفالت کوچه و معابر،ترمیم حفاریهای سطح شهراز مهمترین این اقدامات است.

وی به پروژه‌های اولویت دار در سطح شهر اشاره و گفت: ساماندهی دره انجیر، خیابان علمی کاربردی، زیر سازی و آسفالت معابر خیابان مدرسه شهید ملاح، خیابان مدرس، خیابان سد بندی، پارک محله‌ای، پارک بین‌راهی، ایستگاه دوم آتش نشانی در لنگک و برگزاری همایش چهره‌های ماندگار شهر خورموج از مهتمرین این پروژه‌ها است.