سر خط خبرها:
فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد:

دستگیری قاتل دختر عکاس تنگستانی در یکی از استان های هم جوار

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در پی وقوع قتل دختر جوان عکاس تنگستانی در ۲۶ دی ماه ۱۴۰۰ در شهر بوشهر و با توجه به اهمیت موضوع،پیگیری این پرونده در اولویت اقدامات کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفته که در پی جویی تخصصی،هویت متهم به قتل در ساعات اولیه شناسایی شد.

به گزارش فکرشهر، سردار سوسنی در مصاحبه با خبرگزاری پلیس، افزود: با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی، قاتل که در یکی از استان های همجوار و حوالی مرزهای جنوبی کشور مخفی شده بود توسط اکیپ اعزامی از پلیس آگاهی استان و با هماهنگی قضایی، طی یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه پلیس استان با مجرمینی که امنیت روانی و جانی خانواده های گرانقدر استان را به مخاطره بیندازند برابر قانون، برخورد جدی و قاطعانه خواهد کرد، به مردم استان بوشهر نیز توصیه کرد تا در زمان بروز هر گونه اتفاق، حادثه و یا جرمی، از توجه به شایعات و انتشار آنها خودداری کرده و جهت اطلاع از اخبار و اطلاعات موثق،به خبرگزاری های رسمی مراجعه کنند.

دیدگاه‌ها

اهرمی

تقدیر و تشکر از فرماندهی انتظامی استان بوشهر..انشاالله پرونده خارج از نوبت رسیدگی شود و اشد مجازات قاتل اعدام در ملاء عام در تنگک بوشهر انجام شود..

دیدگاه خود را بنویسید