سر خط خبرها:

استاندار بوشهر: معتقدم مظلوم‌ترین موجود در این کشور انقلاب، جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب است

فکرشهر: استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم توجه به مردم در همه زمینه‌ها گفت: مراسم دهه فجر در استان بوشهر با محوریت مردم برگزار می‌شود.

به گزارش فکرشهر از استانداری بوشهر، احمد محمدی‌زاده عصر یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: دهه فجر بسیار خوبی برای انعکاس فعالیت‌های نظام و خدمات ارزنده‌ای است که طی دوران انقلاب اسلامی ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید در دهه فجر خدمات نظام به مردم را معرفی کنند افزود: مسئولان در قالب سخنرانی و مصاحبه با ارائه عدد، رقم خدمات ارائه شده به مردم در این سال‌ها را بازگو کنند.

استاندار بوشهر با اشاره به برخی نارضایتی‌های مردم تصریح کرد: معتقدم مظلوم‌ترین موجود در این کشور انقلاب، جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب است.

وی به دلایل نارضایتی مردم اشاره کرد و ادامه داد: این نارضایتی به این دلیل است که واقعیت‌ها یا بیان نمی‌شود و یا به زبان ساده و قابل درک و هضم بیان نمی‌شود.

محمدی‌زاده خدمات انقلاب اسلامی طی این چهار دهه را قابل مقایسه با گذشته ندانست و اضافه کرد: در حوزه رفاه، آسایش، بهداشت، درمان، خدمات، آموزش، احترام، شغل و غذا شاهد خدمات بزرگ و گسترده‌ای هستیم.

وی تصریح کرد: وضعیت مردم امروز نسبت به اول انقلاب به خصوص قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و باید حقیقت انقلاب، خدمات جمهوری اسلامی و انقلاب را برای مردم بازگو کنیم تا مردم بدانند از چه نعمت بزرگی برخوردار هستند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه این انقلاب با مردم آغاز و با مردم تداوم پیدا می‌کند تاکید کرد: همه برنامه‌های دهه فجر باید به صورت مردمی برگزار شود.

دیدگاه خود را بنویسید