سر خط خبرها:
به مناسبت روز زن در بازدید مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از واحد های صنعتی خارج از محدوده شهرک ها و نواحی استان ؛

حمایت از بانوان کارآفرین خارج از محدوده شهرکها و نواحی صنعتی استان + تصاویر

فکرشهر: مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان به منظور بررسی مسائل و مشکلات تولید  بانوان کارآفرین که خارج از محدوده شهرکها و نواحی صنعتی در زمینه بسته بندی و فرآوری خرما فعالیت می کنند بازدید و مشکلات آنها مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.
به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، در این دیدار که به مناسبت تولد حضرت فاطمه (س) و روز زن انجام شد صفوی از نقش بارز بانوان کارآفرین در  جامعه و خصوصا شکوفایی اقتصادی تقدیر نمودند.

 در این دیدار بانوان کارآفرین مشکلات پیش روی تولید را  مشکل اخذ استاندارد محصولات تولیدی،مشکل فروش و بازار و  نیز کمبود و محدودیت  فضای کارگاهی برای تولیدات خود بیان کردند.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی نیز با استماع مشکلات و موانع، گفت: با توجه به توسعه و تکمیل ساختمان مجتمع کارگاهی شهرک بوشهر 2 در سه ماهه اول سال آینده ،واحدهای این مجتمع به صورت اختصاصی و شرایط ویژه نقد و اقساط در اختیار این بانوان کارآفرین  قرار خواهد گرفت.
همچنین وی افزود: با قول پیگیری های لازم با سازمانهای متولی جهت صدور استاندارد مورد نیاز محصولات تولیدی و  نیز در صورت نیاز به مشاور جهت تعریف و اخذ سایر استاندارد های مورد نیاز، شرکت شهرکهای صنعتی حمایت های یارانه ای لازم را مطابق دستورالعمل مربوطه از ایشان بعمل آورد.

دیدگاه خود را بنویسید