سر خط خبرها:

جمع آوری 140 تن زباله گردشگران نوروزی در گناوه

فکرشهر: شهردار بندر گناوه گفت: در ایام تعطیلات نوروز امسال روزانه حدود 210 تن زباله دراین بندر تولید و جمع آوری شد که 140 تن از آن مربوط به گردشگران و مسافران نوروزی بود.به گزارش فکرشهر، محمدرضا عرب زاده در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: هم اینک کار نظافت اقامت گردشگران در کنار ساحل این بندر با همه امکانات آغازشده که 10 روز طول خواهد کشید.وی اظهارکرد: برای رفاه حال گردشگران نوروزی بیش از یکهزار و 867 متر مکعب آب آشامیدنی از طریق شش تانکرسیار در نقاط ساحلی، مدارس و اقامتگاه های گردشگران توزیع و شش مخزن چهار تا هزارلیتری نیز در ساحل استقرار داشت.

فکرشهر: شهردار بندر گناوه گفت: در ایام تعطیلات نوروز امسال روزانه حدود 210 تن زباله دراین بندر تولید و جمع آوری شد که 140 تن از آن مربوط به گردشگران و مسافران نوروزی بود.

به گزارش فکرشهر، محمدرضا عرب زاده در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: هم اینک کار نظافت اقامت گردشگران در کنار ساحل این بندر با همه امکانات آغازشده که 10 روز طول خواهد کشید.

وی اظهارکرد: برای رفاه حال گردشگران نوروزی بیش از یکهزار و 867 متر مکعب آب آشامیدنی از طریق شش تانکرسیار در نقاط ساحلی، مدارس و اقامتگاه های گردشگران توزیع و شش مخزن چهار تا هزارلیتری نیز در ساحل استقرار داشت.

عرب زاده با بیان ای نکه در ایام تعطیلات نوروزی چهارمیلیون نفر گردشگر به گناوه سفر کردند، گفت: ساحل ماسه ای، بازار تجاری، آثارتاریخی و جشنوارهای مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی با بیشترین بازدید گردشگران مواجه شد.

شهرستان گناوه به لحاظ برخورداری از سواحل زیبا وماسه ای مشرف بر پهنه خلیج همیشه فارس و وجود بازارهای تجاری باعرضه کالاهای متعدد خارجی با نرخ های متعادل، سالانه پذیرای انبوه مسافران وگردشگران از اقصی نقاط کشور است.