سر خط خبرها:

انتصاب مدیر جدید حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس

فکرشهر: دکتر ابراهیم ستوده به عنوان مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس منصوب شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس، با حکم دکتر محمد مدرسی رییس دانشگاه خلیج فارس، دکتر ابراهیم ستوده به عنوان  مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی منصوب شد.

متن حکم بدین شرح است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر ابراهیم ستوده
عضو محترم هیات علمی دانشکده علوم و فناوری نانو و زیستی

با سلام و احترام؛

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و به موجب این حکم به عنوان مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه برگزیده می‌شوید.

 امید است با اتکال به خداوند بزرگ ضمن تعامل مثبت و سازنده با همه همکاران، ذینفعان و جامعه، در انجام امور هماهنگی و برنامه ریزی حوزه ریاست و ارتقای عملکرد روابط عمومی موفق و موید باشید.

 

دیدگاه‌ها

رحیمه حسین پور

سلام جناب دکتر ستوده، بهتون تبریک میگم، به امید موفقیتهای بیشتر.

مریم دورافکن

تبریک عرض میکنم .امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق وموید باشيد 

صادقی

استاد ارجمند  دکتر ابراهیم ستوده  انتخاب بجا و شایسته جنابعالی که نشان از درایت، لیاقت و توانمندی شما دارد را صمیمانه تبریک و تهینت عرض نموده و رجای واثق داریم تعهد و کارآمدی های برجسته شما نوید بخش دستیابی هر چه بیشتربه قله های رفیع پیشرفت و توسعه خواهد بود.  «ایما مسلم خدم قوما من المسلمین الا اعطاه الله مثل عددهم خداما فی الجنة; هر مسلمانی که به گروهی از مسلمانان خدمت کند خداوند متعال به تعداد آنان، خدمتگزارانی را در بهشت به او عطا خواهد کرد .»

محمد سملی

امام كاظم – علیه‌السّلام - فرمود: همانا خدا را در زمین بندگانی است كه برای رفع نیازهای مردم می‌كوشند، اینان در روز قیامت (ازعذاب)، در امان هستند. برادر ارجمند جناب آفای دکتر ابراهیم ستوده  انتصاب بجا و شایسته ی جنابعالی را به عنوان ریاست محترم روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس را تبریک عرض نموده و از خداوند موفقیت روز افزون را برای شما وخانواده ی محترمتان  خواستارم

دیدگاه خود را بنویسید