سر خط خبرها:

حضور ورزشکاران گناوه در مسابقات جهانی دو میدانی کم بینایان چین

فکرشهر: سرپرست و مربی تیم دومیدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر گفت: تیم دومیدانی کم بینایان و نابینایان این استان متشکل از شش تن از ورزشکاران شهرستان گناوه به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی جایزه بزرگ کشور چین حضور می یابند.به گزارش فکرشهر، محمدرضا ابراهیم زاده روز دوشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این ورزشکاران دررشته های پرش طول، وزنه، دیسک ونیزه و دوهای 100، 200 و 400 متر که از 21 فروردین جاری آغاز خواهدشد، با حریفان خود رقابت خواهندکرد.

فکرشهر: سرپرست و مربی تیم دومیدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر گفت: تیم دومیدانی کم بینایان و نابینایان این استان متشکل از شش تن از ورزشکاران شهرستان گناوه به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی جایزه بزرگ کشور چین حضور می یابند.

به گزارش فکرشهر، محمدرضا ابراهیم زاده روز دوشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این ورزشکاران دررشته های پرش طول، وزنه، دیسک ونیزه و دوهای 100، 200 و 400 متر که از 21 فروردین جاری آغاز خواهدشد، با حریفان خود رقابت خواهندکرد.

وی اظهارکرد: آرش خسروی در کلاس B1 پرش طول و دو 100متر، ناصر حسن پور در کلاس B2 دو 100 و 200 متر، حسین سعیدی در کلاس B2 دو 200 و 400 متر، علیرضا بویراتی در کلاس B3 پرش طول و دو 100 متر، سیدحبیب حسینی لیراوی در کلاس B2 دوهای 100، 200 و 400 متر و فالح ناصری پوران در کلاس B2 پرتاب وزنه، دیسک و نیزه در این رویداد مهم ورزشی سال شرکت دارند.

وی گفت: حضور ورزشکاران اعزامی در این مسابقات علاوه بر این که نمایندگان شایسته ای برای کشور خواهند بود، جنبه رکوردگیری بازی های آسیایی 2014 کره جنوبی در آبان امسال و تاییدیه کلاس پزشکی ورزشکاران ایران، دارد و حایز اهمیت است.

سرپرست ومربی تیم دومیدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر گفت: مسابقات جایزه بزرگ چین از 21 فروردین در پکن آغاز و تا 28 فروردین ادامه دارد.

وی یادآورشد: ورزشکاران روز چهارشنبه هفته جاری از تهران عازم کشور چین می شوند.

ابراهیم زاده از حمایت و مساعدت های مالی نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، فرماندار گناوه و نمایندگی شرکت بیمه ما گناوه با مسوولیت رزمی در اعزام نماینده کشور به این مسابقات قدردانی کرد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.