سر خط خبرها:

اعتراض مهدویان به سانسور «درخت گردو» در تلوبیون پلاس: غیرقانونی، غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای بود / اطلاعیه تلوبیون: این سانسور بر اثر یک اشتباه بود؛ نسخه قانونی، بارگذاری شد

فکرشهر: محمدحسین مهدویان، کارگردانِ "درخت گردو" که با اعتراض به سانسور این فیلم نوشته بود «لازم است یادآوری کنم این بخش از فیلم در نسخه‌ی مورد تایید شورای پروانه نمایش وجود دارد و حذف آن عملی غیرقانونی، غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای است» حالا از اصلاح این موضوع خبر داده است.

به گزارش فکرشهر به نقل از انتخاب، محمدحسین مهدویان در متنی نوشت: «با سپاس از آقای خورشیدی مدیرعامل محترم تلوبیون که تماس گرفتند، در مورد مشکل نسخه‌ی فیلم درخت گردو توضیحاتی دادند و در زمان کوتاهی نسخه‌ی کامل و مورد تایید بنده را در این پلتفرم جای‌گزین کردند. نسخه‌ی اصلاح‌شده هم‌اکنون در تلوبیون در دست‌رس شماست».

مهدویان اطلاعیه تلوبیون را هم منتشر کرده که در آن نوشته شده است: «متاسفانه بر اثر یک اشتباه دیالوگ خاصی از فیلم درخت گردو در نسخه منتشر شده حذف شده که ضمن عذرخواهی اکنون نسخه قانونی و دارای مجوزهای رسمی این فیلم سینمایی در تلویبون پلاس بارگذاری شده و قابل دسترسی برای عموم مخاطبان است.»

پیش از این، مهدویان، از سانسور صحنه‌ای از فیلم‌اش انتقاد کرده و صحنه‌ی حذف شده را منتشر کرده و در اینستاگرامش نوشته بود: «بخش کوتاهی از فیلم سینمایی "درخت گردو" بدون اطلاع بنده از نسخه‌ی آنلاینی که در حال نمایش است، حذف شده. دلیل‌اش را نمی‌دانم. دست‌ بردن در نسخه‌ی نهایی فیلم، بدون اجازه و حتا اطلاع من بوده. برای حفظ اصالت نسخه‌ی آنلاین فیلم، بخش حذف شده را منتشر می‌کنم. عزیزانی که از نسخه‌های دیجیتال فیلم استفاده می‌کنند، لطفا محبت کنند و به هر شکل که می‌توانند بخش حذف شده را به فیلم برگردانند.
لازم است یادآوری کنم این بخش از فیلم در نسخه‌ی مورد تایید شورای پروانه نمایش وجود دارد و حذف آن عملی غیرقانونی، غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای است.»

دیدگاه خود را بنویسید