سر خط خبرها:
شهرداری برازجان خبر داد:

بازگشایی مناقصه‌های پروژه‌های عمرانی شهرداری برازجان/ توسعه‌ی متوازن شهری در گرو توجه ویژه‌ به محله‌های کم برخوردار + تصویر

فکرشهر: شهرداری برازجان طی ماههای اخیر و در راستای رسالت ذاتی و سازمانی خود تلاش کرده نگاه ویژه‌ای به عمران و توسعه‌ی مناطقی از شهر داشته باشد که طی سالها و دهه‌ها از امکانات توسعه‌ای کمتری برخوردار بوده‌اند. مناطقی که علیرغم تراکم جمعیتی و معرفی مفاخر پرشمار علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی از توجه کافی در حوزه‌ی عمران شهری و تخصیص امکانات بهره‌مند نشده‌اند.
به گزارش فکرشهر از روابط عمومی شهرداری برازجان، این شهرداری در راستای حرکت هدفمند به سمت جبران بخشی از کاستی‌های موجود، پروژه آسفالت شماری از کوچه‌های محله‌های کم برخوردار شهر را در دستور کار قرار داده که تشریفات قانونی واگذاری این پروژه به پیمانکار واجد شرایط در حال انجام است.

در همین راستا و بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، مناقصه‌ی زیرسازی و آسفالت ۹۷۰۰ مترمربع و اجرای ۱۲۰۰ متر آب‌رو قاشقی کوچه‌های مناطق کم برخوردار شهر برازجان با برآورد اولیه‌ی ۲۰ میلیارد ریال برگزار و آیین بازگشایی پاکت‌های پیشنهاد قیمت پیمانکاران برگزار گردید.
امید می‌رود با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته روند عمران شهری و توازن مناسب در توجه به مناطق مختلف شهر از جمله مناطق کمتر توسعه یافته شهر شهیدپرور و تاریخی برازجان بهبود  یابد.

دیدگاه خود را بنویسید