سر خط خبرها:
امام جمعه بوشهر:

زیرساخت‌های فرهنگی تفریحی در سواحل بوشهر توسعه یابد + تصویر

فکرشهر: امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه سواحل بوشهر ظرفیت‌های مهمی برای اجرا طرح‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و رفاهی دارد گفت: لازم است زیرساخت‌های فرهنگی تفریحی در سواحل بوشهر توسعه یابد.
به گزارش فکرشهر از تسنیم، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در بازدید از پروژه‌های شهرداری در سواحل شهر بوشهر با تأکید بر توسعه خدمات فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در سطح شهر اظهار داشت: بزرگ بینی، طراحی، استانداردسازی و ایجاد زیرساخت‌های مناسب سبب اعتلا برنامه‌ها و فعالیت‌ها می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با قدردانی از مسئولان در توسعه شهر خصوصاً ایجاد چرخ و فلک که بعد از سال‌ها افتتاح شد گفت: از راه‌اندازی پلاژ در ساحل بوشهر و احیا مجدد آن بعد از مدت‌ها برای استفاده، قدردانی می‌شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شهر بوشهر باید چند پلاژ ویژه آقایان و بانوان داشته باشد تصریح کرد: رعایت استاندارد لازم در ایجاد پلاژ در ساحل بوشهر الزامی است.

صفایی بوشهری با بیان اینکه در حوزه ساخت پلاژ باید با الگوگیری از پلاژها در سطح ملی و بین‌المللی شود خاطر نشان کرد: زیرساخت‌های استاندارد و مناسب در پلاژ از جمله فضای سبز، کتابخانه و برنامه‌های فرهنگی باید لحاظ شود که این کارها قطعاً رشد فرهنگی ایجاد خواهد کرد.

وی توجه به توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، ورزشی و تفریحی ویژه بانوان را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: بانوان بوشهری نیاز به فضا و مکان‌هایی دارند که بتوانند بدون ایجاد مشکلی از آنها استفاده کنند و در این راستا این مهم باید در دستور کار قرار گرفته شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی از شهرداری و شورای شهر بوشهر در اختصاص و راه‌اندازی پارک بانوان تصریح کرد: این کار بازخورد خوبی در سطح شهر داشته و امیدواریم پارک‌های بیشتری مختص بانوان در سطح شهر ایجاد شود.

دیدگاه خود را بنویسید