سر خط خبرها:

بیش از ۲۰۰ نفر در شرکت‌های پتروشیمی پارس جنوبی استخدام می‌شوند

فکرشهر: مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: آزمون استخدامی چند شرکت پتروشیمی ۲۰ خرداد برگزار و بیش از ۲۰۰ نفر در مقاطع مختلف تحصیلی جذب خواهند شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، سخاوت اسدی از برگزاری آزمون استخدامی شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی نفت، از جمله شرکت‌های پتروپالایش کنگان، توسعه پتروشیمی کنگان، سروش مهستان عسلویه و نگین مهستان کنگان در منطقه پارس جنوبی (کنگان) در ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ خبر داد و افزود: بیشتر جذب شدگان از نیروی بومی خواهند بود.

وی ادامه داد: شرکت‌های مذکور بر اساس ضوابط و مقررات، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از انجام فرآیند آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین (تأمین اجتماعی) استخدام خواهند کرد.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به اینکه ظرفیت جذب در این آزمون استخدامی بیش از ۲۰۰ نفر است، عنوان کرد: سهمیه جذب در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم به صورت ۱۰۰ درصد بومی استان بوشهر و در مقطع لیسانس و فوق لیسانس به صورت حداقل جذب ۵۰ درصد نیروی بومی خواهد بود.

وی گفت: اداره اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس نظارت لازم برای جذب حداکثری نیروی بومی در آزمون استخدامی پتروشیمی را بر اساس ضوابط و مقررات انجام خواهد داد.

اسدی از انتشار دفترچه این آزمون خبر داد و بااشاره به اینکه نحوه ثبت نام در این آزمون فقط به صورت اینترنتی است، از کارجویان خواست مراقب افراد سودجو به هنگام ثبت نام باشند و فریب آگهی‌های تقلبی در این زمینه را نخورند.

دیدگاه خود را بنویسید