سر خط خبرها:

تصاویر/ رونمایی از نام‌گذاری خیابان مرحوم «علی پیرمرادی»

فکرشهر: مراسم مراسم رونمایی از نام‌گذاری خیابان مرحوم «علی پیرمرادی» خبرنگار فقید شهر برازجان و پیشکسوت رسانه استان بوشهر با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش فکرشهر، شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان طی مراسمی با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه از خیابان مرحوم «علی پیرمرادی» که در انتهای بلوار شریعتی قرار دارد رونمایی کرد.

 

تصویر تیزر: 
اشتراک گذاری:            

دیدگاه‌ها

ناشناس

تعداد آدمهای عکس ها از تعداد کلمات خبر بیشتره و این یعنی علی پیرمردای بیچاره بهانه خوبیه . ............... هرچه مسوول .................. فکر شهر هم به سوی زرد شدن میرود اگر تغییر رویه ندهد// فکرشهر: با عرض پوزش بخشی از پیام شما حذف شد.

فکرشهر

با سلام و سپاس از توجه شما.

تنها برای اطلاع جنابعالی و افرادی که ممکن است در این باره سوالی داشته باشند عرض می شود که خبر با گزارش تصویری یا خبری که تنها تصاویر است فرق می کند. این مطلب هم گزارش تصویری است؛ همان طور که در ابتدای تیتر نوشته شده «تصاویر» و در تمام دنیا و رسانه های جهان، تصاویر و گزارش تصویری، همان طور که از عنوانش پیداست، فقط تیتر است یا چند کلمه و خط نوشته دارند و سایر موارد را تصاویر توضیح می دهد و نه کلمات. پس بدانیم که خبر با صرفا تصاویر و گزارش تصویری فرق می کند.

پورسالم

چه کار زیبایی ، درود بر شما 

سید حمید رضا حسینی

خب خدارو شکر

دیدگاه خود را بنویسید