سر خط خبرها:

وزیر کشور: دلیلی برای عدم تحقق ساخت ۴ میلیون مسکن وجود ندارد / همه اختیارات قانونی برای ساخت مسکن به استانداران اعطا می‌شود

فکرشهر: احمد وحیدی از طرح واگذاری اختیارات قانونی به استانداران برای ساخت مسکن خبر داد و گفت دلیلی برای عدم تحقق ساخت چهار میلیون مسکن وجود ندارد.

به گزارش فکرشهر از باشگاه خبرنگاران، وزیر کشور در همایش معاونان عمرانی استانداری های سراسر کشور با بیان اینکه فقدان مسکن مناسب باعث پیدایی و بروز مشکلاتی از قبیل فقر و گسترش حاشیه نشینی می شود، گفت: هیچ دلیلی برای عدم تحقق ساخت ۴ میلیون مسکن در کشور وجود ندارد و باید در نظر داشته باشیم که فعال شدن صنعت مسکن در به حرکت افتادن سایر صنایع کشور کمک کننده است.

احمد وحیدی با بیان اینکه در ساخت مسکن، رویکرد دولت چند بعدی است و تلاش بر این است که همه امکانات و نیازهای مردم چون مدرسه، پارک، مساجد هم احداث شود، گفت: در صحبت هایی که با وزیر راه و شهرسازی انجام شده است، همه اختیارات و ابزارهای قانونی برای تحقق مسکن به استانداران اعطا می شود.

صحبت های وزیر کشور درپی انتشار مطلبی از سوی یکی از رسانه‌های کشور مبنی بر عقب نشینی دولت از وعده ساخت چهار میلیون مسکن به نقل از رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی ایراد شده است.

دیدگاه خود را بنویسید