سر خط خبرها:

فرماندار بوشهر: نظارت و بازرسی مستمر پروژه‌های نهضت ملی مسکن ضروری است

فکرشهر: فرماندار بوشهر گفت: در راستای اجرای هر چه مطلوب تر پروژه‌های نهضت ملی جهش تولید مسکن در این شهرستان انتظار است نظارت و بازرسی لازم و مستمر بر آنها انجام شود.

به گزارش فکرشهر به نقل از ایرنا، صالح رحیمی روز پنجشنبه در نشست شورای تامین مسکن شهرستان بوشهر اظهار کرد: همچنین در تامین زیرساخت‌های ضروری این پروژه ها از جمله آب، برق، گاز و شبکه فاضلاب دستگاه‌های خدمات رسان باید اهتمام جدی داشته باشند.

وی اظهار کرد: برای شتاب بخشی به پروژه های نهضت ملی جهش تولید مسکن مانع خاصی وجود ندارد و باید برای اتمام هر چه سریع‌تر پروژه‌ها اقدام لازم صورت گیرد.
رحیمی ادامه داد: نهضت ملی مسکن از برنامه‌های راهبردی دولت است که در این زمینه باید تمام ظرفیت‌ها پای کار باشند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر نیز گفت: برای نخستین بار در شهرستان بوشهر، نشست شورای مسکن با حضور مدیران مربوطه به میزبانی شهر جدید عالیشهر برگزار شد که برگزاری چنین نشستی مهم به میزبانی عالیشهر نشان از جایگاه ویژه این شهر جدید برای نقش آفرینی در شعار تامین مسکن دولت سیزدهم است.

جهانبخش تل اشکی افزود: برگزاری نشست شورای تامین مسکن شهرستان بوشهر در عالیشهر فرصتی است تا ظرفیت تمام دستگاه‌های ذیربط برای شتاب بخشی به پروژه نهضت ملی مسکن بکارگیری شود.

وی ادامه داد: استاندار بوشهر نیز در بازدید اخیر خود شتاب بخشی به روند اجراینهضت ملی مسکن را خواستار شدند که این مهم بدون تردید نیازمند تعامل و همدلی دستگاه‌های حوزه مسکن است.

تل اشکی عنوان کرد: انتظار می رود داوطلبان طرح نهضت ملی مسکن نیز در موعد مقرر نسبت به پرداخت مبالغ تعیین شده اقدام کنند.

دیدگاه خود را بنویسید