سر خط خبرها:

بستری‌های کرونایی استان بوشهر به ۱۶ نفر رسید/ آخرین آمار کرونا در ایران/ فوتی‌های کرونا دوباره به صفر رسید

فکرشهر: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: ۱۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش فکرشهر، حسن ملکی‌زاده افزود: در شبانه‌روز گذشته ۸ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند.

وی گفت:  در حال حاضر بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری نیست.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان اظهار داشت:  همچنان موارد فوت ناشی از کرونا در استان صفر است.

از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۴۶۲۰ نفر در استان به این ویروس مبتلا شده و در این مدت ۲۱۶۵ نفر از هم استانی‌ها  به دلیل ابتلا به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند.

آخرین آمار کرونا در ایران/ فوتی‌های کرونا دوباره به صفر رسید

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: برای چهارمین بار در ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد و مجموع جان باختگان این بیماری، ۱۴۱ هزار و ۳۸۶ نفر باقی ماند.

به گزارش  وبدا، از دیروز تا امروز ۷ تیرماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۴۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۵۴ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۱۵۶ نفر رسید. تا کنون ۷ میلیون ۶۲ هزار و ۱۹۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۱۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۲ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۱۷۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

تا کنون ۶۴ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۲۹۴ نفر دُز اول، ۵۷ میلیون و ۹۸۶ هزار و ۹۵۹ نفر دُز دوم و ۲۷ میلیون و ۷۲۸ هزار و ۱۵۸ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۰ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۴۱۱ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته ۱۵ هزار و ۹۲۹ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

در حال حاضر ۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۹۱ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۵۷ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.  

دیدگاه خود را بنویسید