سر خط خبرها:

آتش سوزی یک کارخانه در شکوهیه قم ۴ کشته و ۷ مجروح برجا گذاشت / حال ۶ مصدوم وخیم است

فکرشهر: روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ قم گفت: آتش‌سوزی گسترده در کارخانه مواد شوینده در شهرک شکوهیه قم 4 کشته و ۷ مجروح با بیش از ۵۰ درصد سوختگی را به دنبال داشته است.

به گزارش فکرشهر از فارس، روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ قم اظهار کرد: آتش سوزی کارخانه مواد شوینده در شهرک شکوهیه، ۴ فوتی و ۷ مصدوم با بیش از ۵۰ درصد سوختگی را به دنبال داشته است.

وی ادامه داد: ۷ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ قم، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو دستگاه تیم های مدیریتی و پشتیبانی به محل حادثه اعزام شده‌اند.

حال ۶ مصدوم وخیم است

ایرنا نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم گفت: حال ۶ مصدوم سانحه آتش سوزی در کارخانه تولیدی مواد شیمیایی و حشره کش در شهرک شکوهیه این استان وخیم است.

محسن اوروجی اظهار داشت: سانحه آتش سوزی تاکنون چهار کشته و هفت مصدوم داشته است که شدت آسیب به یکی از مصدومان جدی نبود.

وی افزود: با توجه به وخامت حال و سوختگی بالای بالا، ۶ مصدوم دیگر سانحه ابتدا به بیمارستان کامکار قم منتقل شده و قرار است به بیمارستان‌های تهران و اصفهان منتقل شوند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم عنوان کرد: علت اولیه عنوان شده برای دلیل وقوع سانحه نشت گاز حین کار بوده اما اعلام علت اصلی نیازمند کار کارشناسی دقیق است.

اوروجی اظهار داشت: این کارخانه در سال ۹۸ نیز دچار سانحه شده بود و در آن سه تن کشته شده بودند.

وی مدیران، مهندسان، کارشناسان و کارگران کارخانه های صنعتی را به رعایت اصول ایمنی دعوت کرد و خواستار ایجاد امنیت محل کار برای کارگران شد.

دیدگاه خود را بنویسید