سر خط خبرها:

وزیر ارتباطات: دست مان به پلتفرم های خارجی نمی رسد اما در پلتفرم داخلی، تا یک اتفاقی بیافتد، پرونده تشکیل می شود / بخش خصوصی در این حوزه سرباز ماست

فکرشهر: عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه دست مان به پلتفرم‌های خارجی نمی‌رسد گفت: تا اتفاقی در پلتفرم داخلی روی می‌دهد بلافاصله پرونده تشکیل می‌شود وارد دستگاه قضایی می‌شود. وی افزود: بخش خصوصی در این حوزه یار نظام و سرباز ماست ما باید فضا را برای آن‌ها امن کنیم...

فکرشهر: عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه دست مان به پلتفرم های خارجی نمی رسد گفت: به محض اینکه در پلتفرم‌های داخلی خطایی جزیی رخ می‌دهد بلافاصله برای قوه قضائيه پرونده تشکیل می‌شود.

به گزارش فکرشهر از انتخاب، وزیر ارتباطات گفت: دستمان الان به پلتفرم خارجی نمیرسد کلی جرائم در آن اتفاق می افتد ولی تا اتفاقی در پلتفرم داخلی روی می دهد بلافاصله پرونده تشکیل می شود وارد دستگاه قضایی می شود.

وی افزود: بخش خصوصی در این حوزه یار نظام و سرباز ماست ما باید فضا را برای آنها امن کنیم. بر سر موارد جرئی میبینیم که مبانی ایجاد می شود که عطایش را به لقایش می بخشد.

دیدگاه خود را بنویسید