سر خط خبرها:

فرمانده انتظامی کردستان درباره کشته شدن یک مرد داخل خودرو در حال عبور از ناآرامی ها: نیرو‌های ضد شورش سلاح جنگی در اختیار ندارند / خانواده‌ها مواظب باشند فرزندان آن‌ها در این تجمعات شرکت نکنند تا طعمه ضد انقلاب و جریانات تروریستی نشوند

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: یک راننده پراید که حوالی ظهر امروز شنبه در حال عبور در میان آشوبگران در خیابان پاسداران سنندج بود توسط ضد انقلاب کشته شد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، سردار آزادی  افزود: نیروهای ضد شورش سلاح جنگی در اختیار ندارند و بررسی های ما نشان می دهد اساسا نیروهای پلیس در زمان حادثه در این نقطه حضور نداشته اند، این موضوع نشان می دهد این فرد در قالب پروژه کشته سازی توسط ضد انقلاب کشته شده است.

او با اشاره به اینکه ضد انقلاب، تجزیه طلب ها و معاندین در صدد کشته سازی هستند گفت: این اقدام ضد انقلاب قبلاً هم سابقه داشته است به طوری که در ابتدای نا آرامی های اخیر در کردستان، چهار نفر در شهرهای سقز، دیواندره و دهگلان توسط ضد انقلاب کشته شدند.

وی به خانواده ها هشدار داد با توجه به نفوذ ضد انقلاب و گروه های تروریستی در میان افراد معترض، مواظب باشند فرزندان آنها در این تجمعات شرکت نکنند تا خدای نکرده طعمه ضد انقلاب و جریانات تروریستی نشوند.

دیدگاه خود را بنویسید