سر خط خبرها:

فرماندار تنگستان: نیازمندی‌های عشایر تنگستان تامین شود/  مصوبات سفر رئیس جمهور اجرایی شد

فکرشهر: فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه عشایر در روزهای آینده وارد این شهرستان می شوند گفت: امیدواریم با کمک دستگاه‌های اجرایی، مشکلات و کمبودهای این قشر رفع شود.

به گزارش فکرشهر از مهر، احمد لطفی ظهر پنج شنبه در نشست شورای اداری شهرستان تنگستان اظهار داشت: شکی نیست که اغتشاشات اخیر در ادامه توطئه‌های شوم همیشگی دشمن در این چهل سال انقلاب است و این فتنه‌ها تمامی نداشته و با عناوین متفاوت و همیشه ادامه خواهد داشت.

فرماندار تنگستان افزود: ما به عنوان مسؤلین نظام باید این فضا را بهتر شناخته و اتفاقات اخیر را در جامعه تشریح و با اقتدار لازم در خدمت مردم باشیم.

وی گفت: راه‌پیمایی‌هایی در حمایت از نیروی انتظامی و دفاع از شعائر دینی در همه جای کشور و شهرستان تنگستان برگزار شد که لازم می‌دانم از مردم شریف تنگستان صمیمانه تشکر کنم.

وی با تاکید بر لزوم آمادگی برای مقابله با اقدامات معاندین، یادآور شد: اگر امروز شاخصه‌های امنیتی در سطح کشور و بویژه در شهرستان تنگستان در سطح خوبی‌ست، باید از عزیزان در نیروی انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه فضای خدمت به مردم نسبت به سال‌های گذشته بهتر و بیشتر شده، گفت: کل اعتبارات ارزش افزوده شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان، برای سال جاری به ۶ هزار میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

لطفی با اشاره به اینکه عشایر به عنوان یک قشر مولد محسوب شده و تا چند روز دیگر وارد شهرستان تنگستان می‌شوند، افزود: آب، راه، برق و مسکن به عنوان مهمترین دغدغه‌های این قشر بوده که امیدواریم با کمک دستگاه‌های اجرایی، مشکلات و کمبودهای این قشر رفع شود.

ضرورت تجهیز و نوسازی امکانات و زیرساخت‌های ورزشی تنگستان

مقام عالی دولت در تنگستان با تبریک هفته تربیت‌بدنی، تصریح کرد: امکانات و زیرساخت‌های ورزشی تنگستان سرانه مناسبی دارد اما نیاز به تجهیز و بعضاً نوسازی دارند.

وی اضافه کرد: طوری عمل کنیم که جوانان برای اوقات فراغت خود به ورزش روی بیاورند تا هم سلامت روحی و روانی و هم جسمی آنها تقویت شود.

فرماندار تنگستان بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی برای تولید محتوای فرهنگی مناسب، برنامه‌ریزی کنند و طرح‌ها و محتواهای خود را در بین مردم و بویژه در بین دانش‌آموزان ببرند.

مصوبات سفر رئیس جمهور اجرایی شد

لطفی با بیان اینکه اغلب مصوبات سفر ریاست محترم جمهور، مربوط به شهرستان تنگستان اجرایی شده، خاطرنشان کرد: پروژه روکش کانال‌های آبیاری شهر اهرم را در دستور کار داریم که برای اجرای پروژه، از قسمت‌های درون شهر شروع خواهیم کرد

دیدگاه خود را بنویسید