سر خط خبرها:

عضو هیئت رییسه مجلس: سال آینده حقوق و دستمزد ۲۰ درصد افزایش می‌یابد

فکرشهر: عضو هیات رییسه مجلس از افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌ها در سال آینده خبر داد.

به گزارش فکرشهر به نقل از تسنیم، علیرضا سلیمی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیر علنی مجلس و دولت اظهار داشت: در این جلسه آقای میرکاظمی اعلام کرد که سال آینده ۲۰ درصد به حقوق‌ها اضافه خواهد شد همچنین در این جلسه اعلام شد که ۸۰ درصد از درآمد‌های دولت در امسال تحقق پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه صادرات صنعتی کشور نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است، افزود: ۸۷ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی کشور توسط دولت پرداخت شده است و همچنین صادرات در دولت سیزدهم رو به افزایش بوده است به طور مثال صادرات به کشور عمان ۱۰۰ درصد محقق شده است و به کشور‌های آفریقایی و شبه قاره هند نیز صادرات افزایش داشته است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه سرانه بودجه فرهنگی کشور بسیار پایین است که این موضوع در این جلسه تاکید شد که سرانه بودجه فرهنگی کشور افزایش پیدا کند.

وی افزود: رئیس جمهور در این جلسه بر عدالت و پرداخت در حقوق و دستمزد تاکید داشت و تصریح کرد که دولت به صورت جدی به دنبال تحقق این موضوع است و به زودی لایحه‌ای در این رابطه به مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

منصور حلاج

ده درصد امسال رو‌ ندادین سال دیگه پیشکش . خودتون تو ناز و نعمت .بچه هاتون تو برج عاج . ما شرمنده زن و بچه با شش یا هفت میلیون . لیاقت ندارید کنار بروید تا شایسته ها مدیریت کنند. 

دیدگاه خود را بنویسید