سر خط خبرها:

جاده جم به پالایشگاه به قتلگاه مردم تبدیل شده است

فکرشهر: رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی جم گفت: جاده جم به پالایشگاه به قتلگاه مردم تبدیل شده است.به گزارش فکرشهر، ناصر حاتمی در نشست با مسئولان شهرستان جم اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات مردم مهم‌ترین وظیفه مسئولان است و هیچ‌کس نباید در این مسیر کم‌کاری کند.وی افزود: افزایش سطح کیفی خدمات‌رسانی به مردم باید در دستور کار قرار گیرد و در این مسیر باید از همه توانمندی و ظرفیت موجود به نحو مطلوب و بهینه بهره ببریم.

فکرشهر: رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی جم گفت: جاده جم به پالایشگاه به قتلگاه مردم تبدیل شده است.

به گزارش فکرشهر، ناصر حاتمی در نشست با مسئولان شهرستان جم اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات مردم مهم‌ترین وظیفه مسئولان است و هیچ‌کس نباید در این مسیر کم‌کاری کند.

وی افزود: افزایش سطح کیفی خدمات‌رسانی به مردم باید در دستور کار قرار گیرد و در این مسیر باید از همه توانمندی و ظرفیت موجود به نحو مطلوب و بهینه بهره ببریم.

رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی جم، جاده جم به پالایشگاه را یکی از معضلات روستاهای بخش مرکزی جم دانست و خاطرنشان کرد: این جاده غیراستاندارد حدود ربع قرن پیش، توسط شرکت فجر جم به عنوان یک راه صنعتی احداث و اکنون به قتلگاه مردم تبدیل شده است.

وی ابراز داشت: شانه خالی کردن اداره راه و شهرسازی شهرستان جم از احداث جاده مناسب و یا گسترش و بهبود راه موجود مورد انتقاد قرار دارد و مسئولان باید پاسخگو باشند.

حاتمی افزود: اداره راه و شهرسازی جم به بهانه اینکه راه جم به پالایشگاه، جاده صنعتی است از هرگونه تلاش برای بهبود این راه خودداری می‌کند.

رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی جم در بخش دیگری از سخنان خود، در حدود 700 لیسانس فنی بیکار در بخش مرکزی جم اشاره کرد و گفت: این جوانان برای اشتغال با مشکل جدی مواجه هستند و لزوم توجه به اشتغال آنان ضروری به نظر می‌رسد.

حاتمی نارضایتی عمومی مردم از منابع طبیعی شهرستان به دلیل رفتارهای عجیب و غریب را یکی دیگر از مشکلات روستائیان دانست و تصریح کرد: در نقشه‌های جدید منابع طبیعی بعضا خانه و مزارع چند ده ساله مردم به عنوان منابع ملی ثبت شده و این موضوع مشکلاتی را برای روستائیان ایجاد کرده است.

منبع:فارس