سر خط خبرها:
معاون استاندار بوشهر:

ساعت کاری ادارات استان بوشهر در ماه رمضان تغییر کرد

فکرشهر: معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت: ساعت کاری ادارات استان بوشهر تغییر کرد و بر اساس برنامه ابلاغی انجام می‌شود.

به گزارش فکرشهر، اصغر جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تبریک فرارسیدن سال جدید و ماه مبارک رمضان اظهار داشت: به استناد تصویب هیئت وزیران و ابلاغ معاون اول رئیس جمهور مبنی بر ایجاد زمینه استفاده کارکنان دولت از فرصت عبادت در ماه مبارک رمضان و با عنایت به ایجاد نظم سازمانی و در راستای خدمت رسانی بهینه و مطلوب به مردم ساعت کاری ادارات استان بوشهر تغییر کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر افزود: بر همین اساس ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از روز یکشنبه ۶ فروردین ماه ۱۴۰۲ تا پایان ماه مبارک رمضان از ساعت هشت صبح تا ۱۵ و ۳۵ دقیقه تعیین و ابلاغ می‌شود.

وی گفت: همچنین ساعت شروع کار در روزهای بعد از شب‌های قدر از ساعت ۹ صبح است و لذا شایسته است مابقی ساعت کاری موظف هفتگی کارکنان به صورت دورکاری انجام شود.

دیدگاه‌ها

جمعی از کارمندان بوشهر

ابلاغیه تعیین ساعت کار استانداری بوشهر برخلاف مصوبه هیئت دولت است مطابق بند 2 مصوبه جدید دولت، "ساعت آغاز به کار ادارات (به استثنای واحدهای عملیاتی خدمت رسان آموزشی، بهداشتی و ...) در تمامی استان ها در ماه مبارک رمضان به صورت شناور، از ساعت 7:00 تا 9:00 صبح است." یعنی نه استانداری ها و نه دستگاه های اجرایی اختیار تعیین ساعت شروع به کار را ندارند و حضور در بین ساعات 7 تا 9 صبح به اختیار کارمند است.

دیدگاه خود را بنویسید