سر خط خبرها:

۸۳ درصد اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای استان بوشهر پرداخت شد

فکرشهر: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: در سال گذشته ۸۳ درصد اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای استان بوشهر پرداخت شد.

به گزارش فکرشهر، رسول زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بیش از ۲۲ هزار میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای در سال ۱۴۰۱ برای طرح‌های عمرانی استان بوشهر ابلاغ شد که در مجموع ۸۳ درصد آن پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه از اعتبارات ابلاغی یاد شده ۱۸ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال آن به دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر پرداخت شد ادامه داد: یکی از بهترین سال‌های اخیر از ابتدای برنامه ششم توسعه برای استان بوشهر به ثبت رسید.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با بیان اینکه در تخصیص اعتبارات عمرانی یاد شده پول نقد به پروژه‌های عمرانی تزریق شد گفت: در سنوات قبل بخش زیادی یا حداقل نیمی از اعتبارات تخصیصی استان بوشهر به‌صورت اسناد خزانه اسلامی بوده است.

زارعی با اشاره به اینکه شرایط لازم برای تأمین اعتبار برای تسریع در اجرا پروژه‌های عمرانی استان بوشهر فراهم شده است افزود: این مهم با راهبری استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و اهتمام دستگاه‌های اجرایی زمینه به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌ها و تسریع در خدمات‌رسانی به مردم فراهم کرده است.

دیدگاه خود را بنویسید